Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most komolyan! Melyik a...

Most komolyan! Melyik a legjobb sampon zsíros hajra?

Figyelt kérdés

Próbáltam már pár zsíros hajra valót, egyik se jött be. Próbálam normál hajra, valamit száraz hajra valót is, de attól mégrosszabb volt. Második nap délutánjára már zsíros, unom minden másnap mosni és gondolom nem is tesz jót.

Szerintetek melyik a legjobb?


2012. jan. 27. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a csalán sampon vállt be a legjobban :)
2012. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam a szilárd sampon jött be. Előtte két naponta kellett hajat mosnom, most hetente egyszer :)
2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szilárd sampont honnan lehet beszerezni?
2012. jan. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Lush-t használom, azt csak Budapesten tudod megvenni, vagy net-en rendelni. Mivel csak 20 ezer forint felett ingyenes a szállítás, mi a barátnőimmel együtt rendelünk mindig, persze nem csak sampont. Így nincs postaköltség :)
2012. jan. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem a Garnier Fructis citrus detox a jött be,eddig kipróbáltam már szinte mindent,másnapra már zsíros volt,ettől még 3. nap is csillogó a hajam
2012. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!