Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék szolizni. Most...

Szeretnék szolizni. Most mennék elsőnek. Mennyi időre menjek? És mennyi idő után mehetnék több időre? Teljesen le kell öltözni, igaz? Mit kell még tudnom a szoliról?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 19:37
 1/3 anonim válasza:

Először szerintem max. 4-5 percre menjél, bár ez a bőrödtől is függ. Én így kezdten anno. Azóta már 20percekre járok. Lehet, hogy leégsz ha több percre mész, de lehet, hogy még így is megpirosodsz. Egy héten max 2szer menj szolizni. Ha tudsz használj valamilyen szoli krémet (a szoliban tudnak ezzel kapcsolatban 5leteket adni, hogy milyet használj) A vetkőzést meg embere válogatja. Van aki teljesen megszabadul a ruháktól, van aki fehérneműben fekszik be, kinek a pap, kinek a papné.

Remélem tudtam segíteni, de amúgy ha elmész a szoliba ott is mindent eltudnak neked mondani, amire kíváncsi vagy..

2009. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ h menyire vagy fehér v mennyire égsz le nyáron a strandon de szerintem minden féle képpen kezd 5-10 percel annál többel ne nagyon ha nem akarsz olyan lenni mint a rák:P am meg sztem az a legjobb ha meztelenül fekszel v állsz be a szoliba mert akkorlegalább egységesen fogsz lebarnulni jah és még annyit h ne felejsd el lemosni a sminket az arcodról meg tűzd fel a hajad nagyjából ennyi remélem tudtam segíteni
2009. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindkettőtöknek! Sokat segítettetek!!
2009. jún. 1. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!