Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj? Tényleg gyorsabba...

Ricinusolaj? Tényleg gyorsabban nő tőle a hajunk? (LENT. )

Figyelt kérdés
Tényleg használ? Hallottam róla hogy rendszeres használattól kicsit gyorsabban nő a haj de azt is hallottam hogy van akinek hullani kezdett tőle vagy ilyesmi.Most akkor mit lehet elhinni és mit nem?A hajam váll alá ért már, én meg levágattam rövid tépettre. Utálom! Gyorsan növeszteném vissza a hajam legalább egy kicsit hosszabbra(nem várok hónapok alatt csodát) de azért szeretném gyorsítani a folyamatot. Hajbeültetés szóba se jöhet marad a ricinusolaj de nem tudom hogy mennyire megbízható..
2012. jan. 29. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, én még egy embertől nem hallottam, hogy hullana tőle a haja..
2012. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyiket el lehet hinni, mivel attól, hogy nem mindenki ugyanazt állítja nem biztos, hogy nem igazat mondanak. Nekem pl. nagyon hullott tőle, és külföldi fórumon is sokak írták ugyanezt, viszont van, akinek meg vastagabb lett tőle a haja. Növekedésre is van akinek beválik, van akinek nem. Ki kell próbálni, aztán majd kiderül neked milyen.
2012. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na jó.. Te vagy az első akitől hallottam, hogy hullott tőle. :)

Ezt csak azért mondom, mert én nem vonok le semmit az olyan kommentekből, hogy valakinek hullott tőle.. Hát nekem konkrét példára van szükségem.

2012. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj nekem két osztálytársam is kipróbálta,de mindkettőnek nagyon elgyengült tőle a haja,viszont én csodákat olvasok róla,hogy így meg úgy jó....nekik vékonyszálú lett a hajuk és hullott,de ez egyénfüggő szerintem...lehet hogy valakinek tényleg báválhat(én is akarok használni,de emiatt nem merek,mert én ezt láttam,pozitívumot pedig csak olvastam)
2012. jan. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!