Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik nektek ez a haj?

Tetszik nektek ez a haj?

Figyelt kérdés

Erről a hajról lenne szó: [link]

Szerintetek milyen? Szeretnék végre újítani a hajamon, mert évek óta ugyanolyan, és kéne már valami változatosság. A hajam hossza megvan ehhez a frizurához, viszont a színe az alapból kb. ilyen:

[link]

Szeretném az első képhez hasonló világosabb színűre megcsinálni a hajamat, de nem akarom tönkretenni, így egy Palette Tone Creme színezőre gondoltam. De nem tudom, hogy az befogná-e. Szerintetek, van rá valami esély, hogy egy színezővel világosabb színt érjek el? És melyik árnyalat az, amelyik a legközelebb áll az első képen lévőhöz? Sosem használtam még világosabb színű hajszínezőt... A válaszokat előre is köszönöm :)

És a végén még egy kérdés. Most pontosan így néz ki a hajam: [link]

20 éves múltam, és szerintetek ennyi idősen melyik haj áll jobban valakinek? Amit először belinkeltem, vagy ez? Egy kicsit félek változtatni, de remélem ti tudtok majd segíteni a döntésben. :)


2012. jan. 29. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő nagyon jó egy 20 évesnek :)
2012. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő haj szép 20évesen.Az,hogy melyik a jobb attól függ,hogy melyik áll jobban.Próbáld ki.Göndörítsd be a hajad,úgy mint az első képen van és majd meglátod a környezeted reakcióját,kinek melyik tetszik jobban rajtad. Hiába mondhatom, hogy nekem az első képen levő haj sokkal jobban tetszik,amikor nekem is alapból olyan hajam van,mint a második képen,és az is áll jól.Egyszer volt göndör a hajam,de nem tetszett magamon.


Amúgy az első kérdésedhez visszatérve sajnos nem tudsz hajat világosítani sem színezővel, sem festékkel. :(

Muszáj fodrászhoz menned,ő leszívassa a sötétbarna hajadat világosbarnára,majd befesti olyanra amilyenre szeretnéd.Viszont ez nem túl kíméletes a hajadnak,lehetséges,hogy le fog kelleni nyírni belőle.Ezt viszont inkább a fodrászoddal beszéld meg,ő jobban ért hozzá. :)

2012. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A leszívatást szerintem sajnos nem nagyon viselné el a hajam, mert vékony szálú, és szerintem nagyon töredezetté válna utána. Ki fogom próbálni a göndörítést, aztán ki tudja, lehet marad inkább az eredeti sötétbarna szín, és az újítás a göndörítés lesz, vagy valamilyen frufru. :) Majd meglátom. :)
2012. jan. 29. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!