Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, fénytelen hajamba...

Száraz, fénytelen hajamba életet kellene lehelni. Ötlet (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A hajam természetes göndör/hullámos, pontosan nem tudom melyik, de itt van két kép illusztrációnak:


[link]


[link]


Jobb napjaiban teljesen ugyanígy néz ki, mint az első képen. Viszont "jobb napjai" ritkán vannak.

Állandóan száraz, fénytelen, töredezni nem töredezik, viszont általában úgy nézek ki mint aki kócos, kicsi hajszálak össze-vissza...stb...hogyan tudnám elérni a képen látható állapotot?

Hajszárítót nem használok már egy hónapja. Samponon kívül semmit nem lát, így ápolás ügyileg.

Esetleg valami balzsam? Vagy egyéb "csodaszer"? :)


2012. jan. 29. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hajbalzsam mindenképp,direkt van erre a típusra. nekem is hullámos,én citromsárga gliss kur-t használok. hajpakolás sem ártana ,hetente egyszer,abból is gliss kur,csak abból fehér nálam a nyerő.az áruk 500-600 forint között mozog.Van elvileg olyan fújós kimosást nem igénylő spré,amivel befújod és könnyebb fésülni,azt nemtudom milyen,sosem használtam:)
2012. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma úgyis mennem kellett Dm-be, és eszembe jutott a sárga Gliss kur...vettem is egyet :)
2012. jan. 30. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!