Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Árthat a szememnek a szolárium?

Árthat a szememnek a szolárium?

Figyelt kérdés
22éves vagyok, eddig nem voltam még szoliban igy a hétvégén úgy döntöttem kipróbálom. A szalonban ahol voltam nem volt túl segitőkész a hölgy, igy kérdéseimre sem kaptam kielégitő választ. Hiába mondtam neki, hogy első alkalommal jöttem és 6percre szeretnék menni, erősködött, hogy szerinte menjek 15re mert gyenge a szoli. 6percre mentem végül, fő a biztonság :) A gond az volt, hogy odabent nagyon elkezdtek fájni a szemeim, kellemetlen érzés volt (becsuktam őket). Ez normális, hogy fájt a szemem? Szemvédőjük nem volt, annak használatával hosszútávon nem lennék foltos? Köszi előre is!
2012. jan. 30. 08:07
 1/4 Anettkéttével ***** válasza:
Nagyon árt a szemnek a szoli fénye. Olyan mintha 6 percen keresztül a napba bámultál volna... Ha legközelebb mész mindenképpen csukott szemmel feküdd vagy álld végig az időtartamot! Amúgy a szolis személyzettől ne várj túl sok segítséget, mert nem szakemberek, csak egy ember, akit beállítottak a pult mögé, de halvány lila gőze sincs, hogyan működik a szolárium és mennyire ártalmas lehet, ha nem megfelelően alkalmazzák. Neki csak az a lényeg, hogy minél több időre menj be, mert annál többet fizetsz. Nagyon kevés olyan szolis van, aki odafigyel a vendégei épségére és tisztában van mi-hogyan működik... :S
2012. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de mint írtam be volt csukva a szemem. :)
2012. jan. 30. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem árt (ha be van csukva a szem).
2012. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Anettkéttével ***** válasza:
Akkor nem!
2012. jan. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!