Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek olyan hajszíneket...

Linkelnétek olyan hajszíneket amik fiatalítanak?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!!!
2012. jan. 30. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy nem linkelek, csak sorolok. Tehát általában a világosabb és természetesebb színek, pl. szőkésbarna, de nem a semmilyen, hanem mondjuk ami kicsit mézszőkés.

Vagy a vörösesszőke is, de inkább mégis keresek linket :)

2012. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

No, én pl. ezt használtam és nagyon szerettem:


[link]


vagy ez:


[link]

2012. jan. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi:))


az első hajszín nagyon nagyon szép :))

2012. jan. 30. 13:44
 4/8 A kérdező kommentje:

és ilyen színű lett tőle a hajad?

vagy sötétebb?

az alaphajszíned milyen?

2012. jan. 30. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem eredetileg is szőkésbarna, csak olyan szürkés, azaz fénytelen, semmilyen, de ettől szép lett. Életet adott neki. Én mondjuk nagyon nagyon világos szőkére festettem át, mert kicsit természetesebbet akartam, de megfogta szépen.

27 vagyok egyébként, és utáltam már, hogy mindegyik szőke festék sárga lett egy idő után, de ez szép volt. Meg ami még jó, az a Loreal Casting Creme Gloss-ból a pezsgőszőke, az is nagyon szép és nem sárga :)

2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj bocsánat, elírtam: tehát én nagyon nagyon világos szőkéBŐL festettem át erre, mint amilyen az első link :)
2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:))
2012. jan. 30. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Eredeti barna hajhoz még ezek is fiatalító színek:

[link]


[link]


ilyen volt nekem, csak 9%-os oxival. Nagy jó színe van, nem szőke nem is barna de szép aranyló lesz a barna hajból:

[link]

2012. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!