Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsiros a borom, ezert mindig...

Zsiros a borom, ezert mindig csillog. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Ti mit hasznaltok? Hazi praktikak(gyogynovenyek)?
2012. jan. 30. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én házi praktikám(de tényleg ezt csinálom) Fogkrémmel kenem be a homlokom és az orrom, és sokkal kevésbé csillog. Persze nagyon kevéssel, éppen hogy teszek az ujjam hegyére, aztán szintén kenek rá(hogy ne szárítsa nagyon ki, egy kis arckrémet)(ja és colgate maxwhite one-nal szoktam de lehet gondolom h másikkal is jó)
2012. jan. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilcsi fekete szappan és himalája szappan.
2012. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogkrém csak ideiglenes megoldás. Utána pár év múlva-ha rendszeresen használod-úgy kiszárítja a bőröd, mint annak a rendje. Saját tapasztalat. Nekem is voltak fehér pöttyeim:)

Én is zsíros bőrű kamasz voltam és én is ezerrel szárítottam a bőrömet, aminek aztán az lett a vége, hogy most zsíros kombinált, vízhiányos a bőröm.

Ez még rosszabb mert erre tényleg alig lehet krémet kapni.

A kamillás lemosást ajánlanám, néha gőzölés, és pakolásnak élesztőt elkeverve csalánteába esetleg agyagos maszk is jó.

Ha minél jobban szárítod annál zsírosabb lesz mert a zsír egy természetes védőréteg a bőrön, amit a szervezet azonnal pótol ha eltűnik így folyamatosan termelődik a zsír még több mennyiségben.

A zsíros bőrnek is kell a hidratálás. Mindenképp lágy zselés oxigénes, magas nedvesség tartalmú krémmel kend. Nagyon jó rá a teafás lemosó is. Csak a durvább dolgoktól tartózkodj mint a mentolos dolgok mert azok nagyon szárítanak hosszú távon több kárt okoznak, mint hasznot.

Én sajnos későn találkoztam kozmetikussal nem akkor, mikor kellett volna így jól eltoltam a bőrömet, pedig kis millióan figyelmeztettek de nem hallgattam rájuk.

A legjobb lenne elmenni egy kozmetikushoz mert ők ismernek spéci kenőcsöt ráadásul a gyógyszertárakban is kevernek saját kencéket, amik nagyon jók.

Próbáld meg.

2012. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kamilla helyett én cickafarkteát mondanék,jobb pattanásokra.Fertőtlenítő ecsetelők,maszkok.Agyagos maszk,felszívja a felesleges zsírt a bőrröl.
2012. jan. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rossz a szőlő:P
2017. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!