Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemérem tájon lehet használni...

Szemérem tájon lehet használni szőrtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de sokat nem használ, olyan erős ott a szőr
2012. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én párszor használtam már, mikor épp nem volt időm kozmetikushoz menni. Az volt ráírva, hogy oda nem igazán használható, de semmi bajom nem lett tőle (csak vigyázni kell hova kensz belőle :)

18/L

2012. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy a gyanta nagyon brutál azon a tájon?

2012. jan. 30. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyanta sem olyan szörnyű. Vannak napok mikor szinte meg sem érzem, máskor meg szólok, hogy inkább visszajövök néhány nap múlva, mert nem bírom.

Ha most nagyon szőrös, érdemes krémmel leszedni és akkor menni kozmetikushoz, mikor olyan 1 cm-re már megnőtt.


18/L

2012. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért érdeklődöm, mert eddig borotváltam, de nagyon megerősödött és akár naponta csinálhatnám, mert szúr.. :(

Valami más megoldást szeretnék, talán elsőnek megpróbálom a krémet.

2012. jan. 30. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
A krém,ha a hüvelybe jut nagyon komoly gyulladást eredményez ezért nem javasolják.A gyanta elsőre fáj,de akár fokozatosan is lehet,így azért hozzászoksz.
2012. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lehet. rá is van írva. üdv.
2012. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!