Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a festett vörös...

XTYN kérdése:

Szerintetek a festett vörös hajamat befogja a kék hajfesték (Kallos Prestige 0.88 mixton kék) vagy előtte ki kell szivatatni? Várom a válaszokat ^^

Figyelt kérdés

2012. jan. 30. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

En egész világosbarnát próbáltam befesteni vele, de ívben tojt rá, hogy megfogja. :-(( Azóta már ilyet használom, ami talán nem annyira tartós, de azért egy 6-8 mosást simán kibír. Nem a legolcsóbb, de legalább befogja a hajam.


[link]

2012. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt is fodrászkellékesnél lehet beszerezni? Mennyibe kerülne?
2012. jan. 30. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a fodrászekllékesben lehet kapni. Nálunk Szlovákiában 7 euró egy üvegcse, most nem tudom mennyi az árfolyam, de olyan 2000 forint körül lehet (remélem nem mondtam hülyeséget). Nekem a hátközépig érő hajamban csak melír van, az elég sok (kb. a hajam egyharmada), így 2-3 festésre elég egy tégely.
2012. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, majd meglesem, de addig megpróbálom ami már megvan :)
2012. jan. 30. 17:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem az egész hajamat akarom kékre, csak pár tincset. De azt mondták most, hogy előtte a tincseket ki kell szivatni!
2012. jan. 30. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!