Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/nők mennyire zavarna...

FFDP kérdése:

Lányok/nők mennyire zavarna titeket ha a pasitoknak lenne egy égési sérülése amit alapozóval fed el?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem és azóta az orcámon van egy nagyobb égési folt :( Jóképűnek mondanak, meg nem is látszik mikor lekenem alapozóval csak azt a részt, megnéznek a lányok, de azóta nem aludt nálam senki és nélküle csúnyának érzem magam ha esetleg meglátna natúrban.

Ti mit gondoltok ha (szerintem) jogosan ilyesmivel él egy fiú vagy hogy anélkül nem az igazi az még nem kizáró ok, ugye?

18F


2012. jan. 31. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Engem jobban zavarna az alapozó egy pasin, mint a sérülés. De komolyan, szerintem tök szexi egy pasi arcán a sebhely, az égési is! Biztos nem dobnám ki, ha ez kiderül, az alapozóról viszont megpróbálnám lebeszélni. Ha mindenképpen ezen múlik az önbizalma, legyen, de 4szemközt nem hagynám, hogy eltakarja előlem. :-))))

21L

2012. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Engem nem szoktak zavarni az ilyen dolgok, de gondolom, akiket csak a külsőségek érdekelnek máshogy vélekednek.


Ha valakinek csak azért tetszenél mert jóképű vagy, akkor az csúnyának tartaná, de ha szeretne az illető biztos nem zavarná. :)

2012. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan, hogy nem látszik az alapozó. Amivel egy csúnya sebet lekensz, az is látszik. Dermablendet használsz? Egyébként én nő vagyok, de itthonra is alapozok reggel, este meg lemosom. Előbb-utóbb úgyis meglátja a párod, gondolom, nem fog elfutni, és azt is, hogy nem egy hét után alszik ott, addigra meg megszeret. Hát kend le alapozóval, ha annyira randa, a színészeket is sminkelik...
2012. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, de az se, ha látszana a sérülés.


28/N

2012. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem a sérülés nem zavarna, az alapozó viszont igen. Ha egyébként is jóképű vagy, ez nem taszító egy nő számára, hidd el. Az sokkal inkább, ha takargatni akarod. Könnyen elképzelem, hogy még a végén az lesz a szexepiled :)
2012. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van egy srác....jo pasi....neki is vmi sérülése van (lehet h égési?megnemmondanám igy hirtelen...), hatalmas piros folt a nyakán és az állán...mmint igy oldalt az egész...és nem alapozozza...buknak rá a csajok....nagyonis!

23L

2012. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!