Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő meg ilyen...

Mennyi idő alatt nő meg ilyen hosszúra a hajam?

Figyelt kérdés

Most ilyen hosszú kb a hajam: [link]


És ilyet szeretnék: [link] (jobboldali lány)


2012. jan. 31. 18:57
 1/9 anonim válasza:
Fúha itt várni kell sztem pár hónapot minimum
2012. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A jobb oldali lánynak teli van pakolva műtincsekkel a haja ;))
2012. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azt én is látom, hogy az eredeti haja kb vállig érő, de én eredetibe szeretnék ilyet :D


és kb. hány hónap?

2012. jan. 31. 19:09
 4/9 Edus:) válasza:
pár év.. :D
2012. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem lehet konkrétumot mondani??XD mondjuk kettő?
2012. jan. 31. 21:13
 6/9 anonim ***** válasza:
3-4 év
2012. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ...pl.milyen gyorsan nő a hajad...a haj átlag 1 cm-t nő havonta,de van,akinek kevesebbet, és van,akinek többet. Vagy,mondjuk mennyire töredezik? Plusz ugye,h.havonta vágatsz-e a végéből??? Sőt,olyant is hallottam, h.minden embernek megvan a maximum hajhossza,aminél hosszabbra már nem is nő, bár ezt nehezen tudom elképzelni...Íme,néhány dolog,mitől gyorsabban nőhet a hajad:

- Ricinus olaj

-Bhringraj olaj

-kovaföldkapszula

Samponok:

-Bánfi sampon és hajszesz

-Activ-F sampon és hajszesz

Valamint fontos a táplálkozás is, fehérjét egyél napi rendszerességgel,de ne túl sokat,az olívaolajtól fényes és egészséges lesz a hajad...valamint cnket tartalmazó ételeket is javaslok,mert az fontos a hajadnak...

Hajmosás. Kétszer ismételd meg, és mindig alaposan masszírozd közben a fejbőröd,így stimulálod a vérkeringést, ami jót tesz a hajnövekedésnek. Hajmosás után hideg vízzel öblíts,különben hamar zsírosodik... :) Fésű: fafogú a legideálisabb, semmiképpen ne fémfogú keféd legyen!!!

Így hirtelen ennyi :D

Ja és mostanában hallottam,h.a parlagfű teától irtó gyorsan nő a haj...most ez után kutatok én is :)

Sok szerencsét!!!

2012. febr. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi:) majd kipróbálom ezeket!

azt tudom, hogy meg tud nőni ennyire, mert jópár éve volt már ilyen hosszúXD

2012. febr. 1. 09:41
 9/9 anonim válasza:

Előző vok,a hosszú szöveggel :D

Szerencsés :) nekem mindig csak cicimig nőtt, aztán vmiért le kellett vágni...most pl. a dauer miatt...kb fülem alá ér most nem sokkal,és igencsak visszasírom a hosszút...próbálkozom,próbálkozom,aztán majd meglátjuk...most egy német hajnövesztő kapszulát szedek jan. 25.-e óta, 60 kapszulás,naponta 1-et kell bevenni és mindössze 1000 ft volt...március végén ellenőrzöm,mennyit nőtt...meg ugye hajtok a parlagfű teára, de fogalmam sincs,honnan szerezzek, árulják-e vhol... ?

2012. febr. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!