Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkíthetek pár tincset a...

Szőkíthetek pár tincset a Colour b4 után?

Figyelt kérdés

Kb. három napja szedtem le a piros hajfestéket a hajamról a colour b4-ral. Nem volt semmi gond, a hajam ép maradt, és szőkésbarna lett. Sajnos a töve sokkal világosabb, mint a hajam többi része, és habár vannak benne szőke tincsek, kissé furcsa az összhatás. Szeretnék már pár tincset kiszőkíteni, hogy normálisabb hajszínem legyen, de azt olvastam, a hidrogén-peroxid visszahozhatja a régi, festett hajszínt (amit nem egészen értek, mivel ennek elvileg ki kellett volna szednie). Arra gondoltam, kipróbálom először csak egy tincsen, hogy lássam az eredményt, de mit gondoltok, muszáj kivárnom a pár hetet? Ha sikerül kiszőkítenem, kicsivel később is visszavörösödhet, ha nem vártam eleget?


Köszönöm a válaszokat!


2012. febr. 1. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 1 héttel a Colour B4 használata után szívtam le a hajam és semmi gond nem lett, nem kaptam vissza a régi hajszínemet. Szerintem simán megcsinálhatod.
2012. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na, gondoltam, megírom, mi történt ezután. Előre megjegyzem, hogy meg sem vártam a kérdést a válaszra, rögtön belevágtam, mert nem bírtam magammal. Kiszőkítettem elég sok tincset, és minden rendben volt addig, amíg rajtuk volt a szőkítő. Úgy tűnt, szépen leszívott mindent, nem tört le, stb. Aztán lemostam, és kiderült, hogy visszatért egy vöröses árnyalat. Nem voltam túl boldog. Szóval, a türelmetlenségem miatt kidobtam még egy rakás pénzt, és megint megcsináltam a kezelést, így most már elég világos, szőkés a hajam, de soha többé nem akarom befesteni, és pénzt költeni ilyen hülyeségekre. Örülök, hogy visszatért az eredeti hajszínem, és most már hagyom, hogy úgy nőjön és világosodjon/sötétedjen a hajam, ahogy neki jól esik, mindenféle kemikália nélkül. Nem éri meg ez az egész, és olyan lényegtelen, amíg egészséges, természetes haj van a fejeden.


Köszönöm a válaszodat, és minden jót ezúton is. : )

2012. febr. 5. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!