Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthaj vélemények (? )

Csatos póthaj vélemények (? )

Figyelt kérdés

Csatos póthajat szeretnék venni. Sajnos a közelemben nincs ilyen üzlet, így hát rendelni szeretnék.

A saját hajam(sötét, barnás fekete) vége eléggé töredezett a hajvasaló miatt. :S

Nagyon látszana az eltérés ha ilyen hajat szeretnék?


[link]

(utolsó)



2012. febr. 2. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak te tudhatod. Tegyél fel egy képet a hajadról és akkor többet tudnék mondani. Viszont én úgy vagyok vele, hogy a póthaj nagyon ronda és a javánál észrevehető, hogy kinek póthaj és kinek nem.
2012. febr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem lehetnek olyan rosszak, DE ne innen rendelj. Nem tudom merre laksz, de [link] tőle tudsz rendelni, azt hiszem 11.500ft. Kérdezz rá! :)

L20

2012. febr. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! : )
2012. febr. 3. 01:50
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

(saját hajam)

Elvileg sötétbarna, de inkább feketének látszik. Szerintetek is jobb lenne fekete póthajat rendelni hozzá?

2012. febr. 7. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem jobb lenne hozzá a fekete, ha továbbra is festetni fogod sötétbarnára. Nekem régebben középbarnára volt festve és azt is lefeketézték. Kb olyan színe volt az én középbarnámnak, mint a te mostani sötétbarnádnak.
2012. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is. Köszi! :)
2012. febr. 8. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!