Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A huszonéves lányok miért...

A huszonéves lányok miért utálják annyira a befont hajat?

Figyelt kérdés
Gykorlatilag bármilyen más frizura oké neki, egyedül a befont haj az, amit aztán soha. Nem értem, miért.
2012. febr. 2. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok és szoktam fonást készíteni. bár halszálkába fonom, nem simába, ha ez számít.
2012. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt meg honnan veszed? :D:D:D
2012. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Onnan veszem, hogy már jópár hosszú hajú lány ismerősömnek mondtam, hogy nagyon szép haja van, be szokta-e fonni, és a válasz mindig az, hogy bármit, csak azt ne.
2012. febr. 2. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem befonni a hajamat, pedig 23 vagyok :D Én pl. összefogni nem szeretem hátulra :D
2012. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem pont úgy vettem észre, hogy mostanában nagy divat a fonás a fiatalok körében.

Főleg az ilyesmik:


[link]


[link]


[link]


[link]


Amúgy pl. én is sokszor csinálok valami fonást a hajamba. 19L

2012. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt a "Nem"-et véletlenül írtam az elejére, szóval "Én pont úgy vettem észre..."
2012. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én nem utálom. :) És régebben sem utáltam.

26/L

2012. febr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem utálom,szerintem nagyon szép.Viszont én nem szoktam befonni a hajamat,mert nagyon vékonyszálú és elég ritka is.Nagyon hülyén néz ki befonva,mert a fonatom kb ujjnyi vastagságú.:(
2012. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg azért, mert ennek a generációnak az oviban mindig szoros fonatai voltak. A laza fonással nincs baj, csak az meg érzetre olyan mintha ki lenne bontva.
2012. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a fonott haj. :)

22/L

2012. febr. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!