Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos/SEBES bőrre mit...

Pattanásos/SEBES bőrre mit lehet tenni? Már régóta küzdük a pattanásokkal, de közbe jöttek a sebek is a pattanásokból. Valaki pls írjon valami hatásos szert!

Figyelt kérdés
halottam, hogy a svédcsepp jó, igaz ez? és a sebekre is használ? esetleg a clarasept?
2012. febr. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Irass fel bőrgyógyásszal vagy háziorvossal Isotrexin-t vagy Duac gélt. Nekem sokat használtak ;)

(azt tudom , hogy a Duac szakorvosi rendelvény nélkül is adható...szóval ezt kérheted a háziorvosodtól is. Sztem hamarabb bejutsz, mint bőrgyógyászhoz.)

2012. febr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%-os folyékony hidrogén-peroxid ecsetelőnek.A sebesség azért van,mert elvakarod?Csak azért,mert ilyenkor gyógyulhat úgy,hogy heg marad utánna.
2012. febr. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aloe vera!!
2012. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát igen, sajnos elkapartam :( már pattanás annyira nincs is, inkább a sebek :'(((( és már nagyon bánom, hogy elkapartam, de ez van, tenni kell ellene.. :// :(
2012. febr. 5. 12:54
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha kamillateával borogatom, azzal jót teszek a sebeknek? :/
2012. febr. 5. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen az is jó.
2012. febr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már igazából voltam bőrgyógyásznál, ő a Duac gélt mondta, az a pattanásokra jó volt, és a sebekre bepanthen-t kentem. :) most jobb :9
2012. ápr. 5. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!