Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan 2 éve borotválom a...

Lassan 2 éve borotválom a lábamat, de egy ideje nagyon gyorsan visszanő a szőr. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Már van hogy este leborotválom másnap már érzem hogy szúr :S ha epilátorral szőrteleníteném a lábam tovább maradna 'sima'? :)

ja és még egy kérdés. ha eddig borotváltam a lábam, el lehet kezdeni inkább gyantáztatni? vagy ti mit tanácsoltok?:)

azt hallottam gyantázásnál lassabban nő vissza a szőr, viszont fáj, mint epilátorral.


2012. febr. 5. 11:35
 1/3 TijuMK ***** válasza:
igen a borotvának sajnos ez az átka hogy szúr amikor visszanő, szerintem válts gyantára kitépi tövestől aztán 3 hétig nem nő vissza, szerintem nem is fáj annyira főleg a lábon, ezen kívül nem is úgy nő mint a borotválásnál, sokkal puhább lesz mivel tövestül téped ki és nem csak levágod mint a borotvánál. Én már legalább 5 éve gyantázom és a bokámon már szinte nem is nő vissza teljesen kivan kopva. Szerintem amúgy jobb is mint az epilátor mert az lassan "egyenként" húzkodja ki a szálakat a gyanta meg csak egy gyors mozdulat és egy csomó szőrszál kijön. De mondjuk a gyanta ellen szólhat az hogy kicsit macerás mert ha nem határozottan téped le akkor tiszta gyanta maradsz aztán áztathatod magad a lemosó olajban percekig:)
2012. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan epilálhatod és gyantázhatod is.Hogy neked melyik a kényelmesebb,könnyebb azt te döntöd el.
2012. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek :))
2012. febr. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!