Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsináltattam a szemöldököm...

Megcsináltattam a szemöldököm kozmetikussal, gyantát használt főként, nagyon szép lett, viszont felül piros irritációt okozott, és kis mitesszerszerű kiütések jöttek elő. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Úgy nézek ki, mint egy pattanásos tini... Pedig előtte szép sima és pattanásmentes volt a homlokom.
2012. febr. 5. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is jártam így már párszor, azt mondta a kozmetikus,hogy valószínűleg érzékeny a bőröm a gyantára és ha nem akarom,hogy sokáig látszódjon,akkor legközelebb csak csipesszel szedi ill. még azt tanácsolta,hogy ne kenegessem zsíros krémekkel,mert az elősegíti a gyulladást,inkább szappannal tisztítsam. Nekem egyébként 4-5 napig látszott.
2012. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!