Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz arcbőrrel mit lehet tenni?

Száraz arcbőrrel mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Elég száraz a bőr az arcomon, főleg az orromnál, ott gyakran foszlik is. Mit csináljak vele?
2009. jún. 1. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan hidratáló krémet ajánlok neked, ami természetes összetevőjű, valamint esténként és reggelenként moss arcot babafürdetőkrémmel. Ha bemész a patikában,és megmondod, hogy babafürdető krémet szeretnél venni, akkor ott adnak. Nekem nagyon bevált és kíméletes a bőrhöz. Olyan lesz tőle az arcod, mint a babapopsi. Hidratálónak is mindenképp valami természetes összetevőkből készült krémet használj, mert csak azoknak van értelme. Esetleg azt is megkérdezheted a gyógyszertárban, hogy van-e ilyen hidratálókrém keverékük, ami természetes és ajánlani tudnak. Remélem segítettem.
2009. jún. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is száraz a bőröm ráadásul allergiás vagyok 1-2 dologra.. én eddig ahány krémet vette száraz bőrre mindegyiktől piros lett vagy csípett :S szóval nemvolt valami jó. Most rendeltem egyet az Av*nból mostani termék 2500Ft éjszakai+nappali krém tégelybe. Amióta használom nem hámlik az orromnál se a szemem körül :) Az a krém neve hogy Solutions, és tényleg ez használt eddig csak nekem.
2009. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár erre az Avonos most nincs ennyi pénzem. :S

Az első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy kb. mennyibe kerül egy ilyen babafürdető?

2009. jún. 1. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon száraz a bőröm, annyira, hogy ha bekentem krémmel pár óra után ugyanolyan száraz lett. Aztán kipróbáltam valami naturnemtudommitől lanolinos krémet és nagyon jó! ekenem és 1-2 napig nem száraz, ami tényleg nagy eredmény nálam. Ilyen citromsárga tubusszerűség és csak párszáz forint
2009. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!