Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit mondjak az új...

Szerintetek mit mondjak az új fodrászomnak ha elmegyek hozzá? Mert eddig az édesanyám vágta a halyam. Félek hogy a fodrász elszúrja.

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudnak vágni a mai fodrászok. Én kb.tizenötöt kipróbáltam, de egyik katasztrófálisabb, mint a másik. Már magam nyirom magamat ingyen és panaszmentesen. Sőt: én nyírom a férjemet is gyönyörűen. Ne menj fodrászhoz!
2012. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindenki ilyen ügyes :)

Szerintem próbálj meg fényképet keresni, amin a te hajad van amilyet szeretnél, vagy neten böngéssz, hátha taálsz nagyon hasonlót. Tedd fel telefonra és vidd magaddal. Pontosan írd körül, hol mekkorát vághat, frufrud ha van, arra különösen figyelj, hogy nehogy túl rövidre nyírják, mondd meg mennyit téphet, mennyit ritkíthat, mert önállósítják magukat és elcseszik. Egy pici dolgot se bízz az ő fantáziájukra! Mert ami szerinte jól mutat, lehet hogy te tudod magadról hogy neked nem áll jól. Pl nekem nagyon dús a hajam, mindig ritkítani akarják, mert ez a "trendi", de én utálom ha tépett, mert göndörödik és oké hogy a fodrászszalonban kivasalják, de utána hazamegyek és pár nap múlva magamnak kell ugyanezt megcsinálni...és nincs rá fél órám. Na érted :)

2012. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha ennyire nem bízol a fodrászokban, minek mész el? Ha anyukád rendesen le tudja vágni a haJad, ahogy neked is tetszik, nem kell fodrász, felesleges pénzkidobás.
2012. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Na, én legutóbb elvittem egy egész fénykép albumot az új fodrásznak. A mércét azonban nem tudta megugrani. Pld. a fülem mögött belenyírt. Majdnem megütött a guta. Szóval fodrászhoz: nyet!
2012. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!