Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek milyen a mostani...

Szerintetek milyen a mostani divat hajban? Érdemes levágatni?

Figyelt kérdés
Hátközépig érő hajam van, de mivel eléggé töredezett kicsit vágatok belőle. Sokat gondolkodtam, hogy levágassam-e egész rövidre kb. vállig vagy annál még kisebbre. Nemtudom eldönteni, hogy divat-e most a rövid, na meg hogy jól állna-e nekem. A frufruval is ugyanígy vagyok. Teljes frufrut, oldalt, vagy inkább semmit? várom a tapasztalatokat.
2012. febr. 6. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, divat lett a rövid, egy próbát megér, úgyis visszanő. :D
2012. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet megpróbálkozom vele, habár még sosem volt rövid hajam, félek:OO
2012. febr. 6. 18:20
 3/7 anonim válasza:
én nem bántam meg, mikor levágattam, nagyon jó érzés volt, de a frufruval vigyázz, elég kockázatos, ha még nem volt és nem tudod hogy áll
2012. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
végéből mindenképp vágatnék, ha törik, de ha szép egészséges én a helyedben pont nem most vágatnám le
2012. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedbe nem vágatnám le, szerintem sokkal szebb egy szép ápolt hosszú haj mint egy rövidebb, meg ha épp nincs kedved a hajaddal bíbelődni akkor össze tudod kötni.

De ha mégis levágatod akkor szerintem előbb vágd körülbelül olyan vállig érőre, az még talán nem is olyan rövid, és meglátod, h tetszik.. :)

2012. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A rövid hajjal semmi gond nincs divatos most.

Viszont annyit mondok hogy vágass frufru-t és ha nem tetszik akkor a fodrász meg tudja csinálni mg utána...csak levágja és kész...

-egy fodrász-

2012. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a hosszúért rajongok
2012. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!