Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb pórustisztító...

Melyik a legjobb pórustisztító és pattanástalanító, bőrápoló termék? Amely tényleg rendbe rakja az arcot, kiszárítás nélkül! ( az ár nem számít)

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az ilcsi fekete szappan vált be. Ja és egy kicsafart citrom levét használhatod tonikként is, facsard ki, öntsd ki egy üvegbe és tárold a hűtőbe. Nem tudom hogy tág pórusokkal küzdessz e, de a citrom arra is jó. Nekem ezek váltak be mostanság.
2012. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem hogy ezek szárítanak, de kend be egy kis arckrémmel és probléma megoldva.
2012. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Vermix rázókeverékét ajánlom.
2012. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia fogj egy kamilla filtert tedd bele egy 1 dl vizbe és 1dl-es pohárba vagy tálba hogy minél több ható anyag legyen benne a lényeg hogy jó forró legyen a víz és törölgesd vele a pattanást és figyeld meg ki löki magát a pattanás leszáritja a kamilla !! Jah és nekem nem, száritja ki az arcom csak a pattit száritja le! Remélem segít!
2012. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, tesztelgetni fogom az ajánlásokat.
2012. febr. 9. 10:00
 6/6 anonim válasza:
Próbáld ki a GIGI termékeket, de csakis szakember ajánlásával, aki a bőrtípusodnak megfelelőt ajánlja!
2012. ápr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!