Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal ha...

Mit csináljak a hajammal ha zsíros és épp kellene mennem valahova?

Figyelt kérdés
mármint nem tudtok valami praktikát vagy szert,vag tudtok valami tippet adni mit csináljak olyankor??
2012. febr. 9. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Hajmosás esetleg ? de ez csak az én ötletem :D
2012. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván épp nincs alkalma hajatmosni :-)

Drogériákban szokott lenni "szárazsampon", ez ilyen spray jellegű dolog. Azzal csak be kell fújni a hajat, kicsit átfésülni és kész. Nem mondom, hogy tökéletes megoldás, de vészhelyzet esetnén jó lehet. Már csak egy drogéria kell hozzá...

Talán a Schaumának is van ilyen terméke.

Ja, és ha mégis picit több időd lenne, ugorj be egy Bio Hair szalonba, ott nem kell bejelentkezni és nagy eséllyel néhány percen belül sorra kerülsz. Ha idővel is szűkében vagy, akkor persze nem jó megoldás.

2012. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát legjobb ha megmosod. :D Meg mondjuk sose hagyd olyan szinten bezsírosodni, hogy ne mehess ki az utcára. :D

Ha kinti program van, csapj fel egy sapkát/kalapot/kendőt. Csak ne vedd le. :D

Ha még nem vészes, kicsit tupírod meg, kösd fel, tűzd fel, stb. Esetleg fejeld meg egy szélesebb hajpánttal is.

Szárazsampon, vagy hintőpor - bár ezt előzőleg próbáld ki, én pl nem bírom elviselni és szétkaparom tőle a fejem, szóval nem optimális megoldás, és más ismerősöm is így van vele, ne élesben teszteld. :D

De ha van 20 perced, mosd meg, szárítsd át, tegyél fel sapit, ha nem sok időre mész ki, bár télen annyira nem ajánlom tényleg. :S Nyáron meg lazán kimegyek szárítatlan hajjal, mire a buszmegbe érek, már meg is szárad kb, pedig jó hosszú, meg ami kell. :D

Ja és használj hajlakkot vagy valami spray-balzsamot, a zsíros haj azért általában már nem illatos. :)

2012. febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi annak aki értelmeset írt,és nyílván nem a hajmosásra gondoltam,hanem valami porra
2012. febr. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!