Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért "ítélik" el azokat...

Miért "ítélik" el azokat akiknek tetoválásuk van? És mondjuk orvosoknak miért nem lehet tetoválásuk látható helyen?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is ha már meglát valakin egy tetoválást akkor az már ki tudja milyen aljas, gonosz, rossz akaró ember.


És például orvosoknak miért nem lehet tetoválásuk látható helyen? Miért tiltott egyes munkáknál a tetoválás?


2012. febr. 10. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van tetoválásom, nem is egy, pedig 22 éves csaj vagyok. Engem is sokan elítélnek, pedig hátamon (ami nem mindig látszik) kezemen és csípőmön van(ami szintén keveset látszik). Szerintem valami etnikai okból nem lehet orvosoknak sem. Nálunk a családban van egy srác, aki katona akart lenni, de a tetkója miatt nem lehetett. Megmondani neki valódi okokkal nem tudták, annyit mondtak, nem fogják komolyan venni. Pedig ez szerintem hülyeség. Én úgy vagyok vele, nekem tetszik, más meg elfordíthatja a fejét, még köszönnie sem kell. :)

Pedig tavaly nyáron nem nyitották meg a számlám a Fókusz Takarékban...csúnyán nézték a kezem. :(

2012. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 tetoválásom van 24/L-ként, ha nem mondom valakinek, hogy van, az életbe észre nem veszik. Tehát ezáltal a dokinak is lehet (pl. az én nőgyógyászomnak is van), csak ne legyen látható helyen.
2012. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, látható helyen azért nem lehet, mert mit gondolna pl. egy 70 éves néni a dokibácsiról? Azt, hogy biztos börtöntöltelék.( bár nekem a 78 éves nagyapámnak

is tetszenek a tetkóim)

2012. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a lapockámon van, nem is kicsi 5 cm-es, de kb sose látszik, főleg így télen, szóval eddig szerencsére semmi negatívum nem ért miatta.
2012. febr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ellenszenvet vált ki az idősekből,de nekem sem tetszene,ha az orvosom agyon lenne tetoválva.Vagy leülsz egy multicégnél tárgyalni igen csak fognak pislogni.A tetoválás egy szimbólum amit képviselsz,ezért!Aki mindennap emberekkel akar foglalkozni az számoljon ezzel.
2012. febr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tetoválást összekapcsolják a rosszal, a primitívséggel.

Anno csak a börtön viselteknek volt tetoválásuk, a bűnözőknek.

Nem értem én sem, hogy ez miért van még az emberekben, miért vált ki ellenszenvet, holott semmivel sem lesz kevesebb az adott ember, ha van tetoválása.

A vallás is tiltja, ha jól tudom a megbélyegzés bűn náluk.

Jó lenne, ha nem így lenne, de még nem tart ott a világ, hogy ezt felfogja, megértse.

2012. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!