Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a szolis csajokról?

Mit gondoltok a szolis csajokról?

Figyelt kérdés

Nincs olyan barna színünk vagyis hát nem visszük túlzásba.

van olyan h hetente 1-2 alkalommal megyünk, van h 2 hétig nem.


2009. jún. 2. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, de nem érzem 'megkülönböztetve' magam. Szépnek tartom a bőrszínem, nem túl barna, de nem is fakó.

Szerintem szép :)

17/L

2009. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
53%
sztem az jó ha egy csaj szoliba jár:)szép a kicsit sötétebb, barnább bőr:)..csak nem szabad túlzásba vinni, mert az se jó ha valaki olyan sötét mint az éjjszaka:)...meg sztem a bőrrák sem valami felemelő érzés, szal a túlzás elég gázos lehet...am meg mondom semmi baj:P..sőt:P...
2009. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Aki nem viszi túlzásba még elfogadom, tehát azokat akiken nem látszik már messziről hogy szoliba jár. Alapjába véve pedig a fehér bőrt szeretem, és nem értem minek akar bárki is barna lenni, azon kívül hogy ez a divat...
2009. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szoliznék télen olyan színű lenne az arcom, mint egy hullának. Nekem a barna bőr áll jól, főleg a sötétbarna hajamhoz.

Én egyszer túlzásba vitem a szolit és vki beszólt, hogy olyan szinem van, mint egy cigónak..:S

Azóta inkább ritkábban megyek, csak annyit, hogy pont szép barna bőröm legyen, olyan természetes hatású.


Szerintem, ha valaki okosan szolizik, nem 2 naponta akkor semmi gond sincs ezzel! :)

2009. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én hetente járok és csak azért hogy nyár elején ne nézzek úgy ki mint aki a pincében napozott:)

Amúgy ha kimegyek napozni az udvarra gyorsabban lebarnulok ez szerintem a szolitól van.

Meg majd ha Nyár lesz és lehet menni balcsira vagy strandra akkor leállok a szolival

2009. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!