Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a dauerról,...

Mit gondoltok a dauerról, azon kívül, hogy nagyon megtöri hajat? Lehet olyat hogy enyhén göndörre egyen megcsinálva, olyan nagy hullámokkal?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap daueroltattam be a hajam. :) Igen, tisztában voltam vele, hogy töri, de már annyira utáltam a hajam... szögegyenes volt, semmit nem lehetett vele kezdeni. A hullámos frizurák meg mindig nagyon tetszettek, csak sajnos hamar kilógta magát. Emellett mindig lelapult volt a hajam, hiába szárítgattam.

Először én is nagy hullámokat képzeltem el, de göndör lett. Nem úgy nézek ki, mint egy puli, nagyon tetszik.

Csak majd figyelj oda rá jobban, ápold stb.

2012. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm.Az igaz hogy attól soha nem lesz zsíros a hajam(amúgy mindig az) :((
2012. febr. 11. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!