Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lézeres és egyéb mélyhámlasztá...

Lézeres és egyéb mélyhámlasztás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Szeretnék olyan emberektől tanácsot kérni, illetve, szeretném, ha megosztanák tapasztalataikat, akik átestek már lézeres, vagy gyümölcssavas, vagy bármilyen más mélyhámlasztás kúrán!

Utána olvastam a dolognak, így nem maga a kezelés érdekel, inkább arra volnék kiváncsi, hogy kinek mennyire használt egyik-másik, illetve meddig nem érheti nap az arcot?

Nekem nagy gyulladások után maradtak hegek az arcomon, nem vészes, de látszanak, ha úgy esik rájuk a fény és el akarom őket tüntetni!!! Akárhogy! Mit javasoltok?


2012. febr. 12. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Bőrcsiszolást a leírtak alapján!Ilyenkor érdemes elvégeztetni,mert a fény nem olyan erős.Vigyázni kell rá,mert a friss,új bőr erre képtelen ezért pigmentálódhat.
2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de a pigmentfoltok is eltüntethetőek csiszolással, még ha itt valaki megijedne, csak akkor ugye nem ért semmit az előző csiszolás :)
2013. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok. Nekem is heges a bőrőm amire 6 alkalommal mikrodermambráziós kezelést ajánlottak de semmire nem mentem vele. Aztán kiprobáltam a kémiai hámlasztást 3 alkalommal amit a kozmetikusok csinálnak 40%-os gyümölcssavval az sem hatot. Ezek csak pénzkidobások sajnos semmit nem érnek.
2013. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!