Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajatok lesz ballagáson?

Milyen hajatok lesz ballagáson?

Figyelt kérdés

linkeket is ha tudtok és ötletet hogy az enyém milyen legyen mert az én hajam hátközépig ér és szőkésbarna

légyszi írjatok:$


2012. febr. 12. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
enyém simára vasalt oldalra fésült lesz mert nem szeretem a túl spirázott frizurákat sem.
2012. febr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj ezek a fodrász által csinált természetellenesen begöndörített hajak szinte senkinek nem állnak jól. és emellé jön még a több kiló profi smink..

tavaly voltam egy ballagáson, minden lány a fent említett módon nézett ki, hát mit ne mondjak..:D

én idén ballagok, már beszélik a lányok, hogy majd mennek fodrászhoz, nos én azzal fogok kitűnni, hogy ugyanolyan lesz a hajam, és max szempillaspirált fogok használni:D hidd el, a természetes hosszú szőkésbarna haj gyönyörű, hagyd rajta a balzsamot 20 percig, rakj rá pakolást, és a te hajad lesz a legszebb:)

2012. febr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy nekem szinte mindig kivan vasalva meg alapból egyenes a hajam és most kicsit változtatni akarok arra az egy napra :S
2012. febr. 13. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Unokatesóm fodrász annyira jó hajakat csinál nekem,hogy rábízom. :D
2012. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerencsés vagy:D
2012. febr. 13. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!