Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reparex készítményt valaki...

Reparex készítményt valaki már használt?

Figyelt kérdés
Mennyire hatásos őszülés visszafordítására?
2012. febr. 14. 15:14
 1/6 anonim válasza:
És van valamilyen mellékhatása?
2012. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
63%

Én használtam és mindenkit intek, hogy ne tegye:

1. bár nem festettem mellette semmivel, egy idő után a csodás reparexes hajszín bezöldült

2. mikor reklamáltam hogy mit tegyek, annyit tudtak tanácsolni, hogy talán domestosos vagy ecetes lemosás segít.

Az ecet már szétmarta a fejem, a domestost nem mertem kipróbálni mivel szoptatok. Eleve azért váltottam erre a hajfestékről,merthogy milyen egészséges!

3. zöld hajjal kellett megjelennem az éves céges konferencián a külföldi kollégák előtt, kénytelen voltam kendőzni a hajam egy ilyen eseményen!

4. a cégnek volt pofája kitenni a reklamációs levelemből egy fél mondatot mint jó véleményt az oldalukra, úgyhogy mindenki ennyire vegye komolyan amit ők tesznek ki véleményként

5. fogalmuk sincs hogy mivel lehetne eltüntetni a zöldes színt a hajamból, másik megoldás szerintük, hogy fessem be bolti hajfestékkel... kértem egy konkrét típust, kaptam válaszul egy márkát, vettem a drogériában, befestettem, azóta még zöldebb lett a hajam, és most így mehetek nyaralni is a családommal

6. annyit találtam hogy nem én vagyok az egyetlen aki így járt, másnak is csak a vágás vagy a lenövesztés maradt, ha más országban élnénk, már szétperelték volna ezt a céget...

7. a bolti hajfesték nem fogja be a reparexes részt, így ott a csík folyamatosan zöld marad, alatta szép, felette már nő az eredeti hajam amit befog a hajfesték. Milyen szer (a - val írnám legszívesebben) amit nem lehet eltávolítani a hajból ? És vajon mennyire egészséges?

2014. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cirbringa válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. A haj fakó, csúnya, fénytelen lett. 8 hónapig használtam. Eleinte jó volt, eltűnt az ősz szálak zöme. De az a 2-3 perces idő, amit írnak, csak duma. Alaphangon fél órába került, míg a félhosszú hajam tövét lekezeltem. Nap, mint nap. Erre azt mondták, nagyoljam el. Így 10 percre csökkentettem a kezelési időt, ami azt eredményezte, hogy nem került mindenhova, így jöttek vissza az ősz szálak. 8 hónap után, 4X4 doboz elhasználása után abbahagytam. Levágattam a hajam. 6 hét után festettem be, és még akkor sem fogta be a festék,hanem olyan semmilyen, fakó, szürkés zöldes maradt. A szőkítőtől (melír) pedig elolvadt a hajam, olyan volt, mint a szőrtelenítő krémtől a szőrszálak. Szegény fodrászom teljesen megrémült. A melír fóliában felmelegedett, habosodni kezdett. A hossz fele letöredezett, a kezében maradt. Hát én így jártam ezzel a csodaszerrel. Sajnos annyi vagyonom nincs, hogy bepereljem őket, de valóban, más országokban már nem kísérletezhetnének!!!
2015. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mevab válasza:
100%

Senkinek nem ajánlom. nekem zöld lett a hajam tőle, ami már több mint fél éve nem jön le. nem fogja be semmi.

én ide fogom bejelenteni. javaslom, MINDENKI ÍRJON IDE, AKINEK ZÖLD LETT A HAJA TŐLE!


[link]

Kozmetikai termék okozta súlyos nemkívánatos hatás bejelentése


E-mail: kozmetika.snh@oeti.antsz.hu


A kozmetikai termékekről szóló, az Európai Parlament és Tanács 1223/2009/EK rendelete a kozmetikai termékek esetén előírja a súlyos nemkívánatos hatások bejelentését.


Kozmetikai terméknek minősül: minden olyan anyag vagy keverék, amely azt a célt szolgálja, hogy az emberi test különböző külső részeivel (hámréteg, haj és testszőrzet, körmök, ajkak és külső nemi szervek) vagy a fogakkal és a szájüreg nyálkahártyájával érintkezésbe kerüljön, kizárólag vagy elsősorban azok tisztítása, illatosítása, kinézetük megváltoztatása, védelme, megfelelő állapotban tartása céljából, vagy a testszag megszüntetése érdekében

A forgalmazott kozmetikai termékeknek biztonságosaknak kell lenniük az emberi egészségre, amennyiben rendeltetésszerűen, vagy ésszerűen, előrelátható feltételek mellett használják. Néhány esetben azonban a kozmetikai készítmény használata egészségügyi problémákhoz vezethet ( allergia, bőr, szem, nyálkahártya károsodás stb.).


A „súlyos nemkívánatos hatás”: olyan nemkívánatos hatás, amely időszakos vagy állandó funkcionális fogyatékossághoz, rokkantsághoz, kórházi kezeléshez, veleszületett rendellenességekhez, közvetlen életveszélyhez vagy halálhoz vezet.


Súlyos nemkívánatos hatás előfordulása esetén a rendelet szerinti felelős személynek vagy forgalmazónak késedelem nélkül értesítenie kell az Országos Élelmezés és Táplálkozástudományi Intézetet a megfelelő „A” formanyomtatvány kitöltésével.

(Felelős személy a Közösségben előállított és a kivitelt követően a Közösség területére újból be nem hozott kozmetikai termék esetében a Közösségben letelepedett gyártó, illetve importált kozmetikai termék esetében az importőr)


A fogyasztóknak, és az egészségügyi szakembereknek is lehetőségük van a súlyos nemkívánatos hatás bejelentésére a „C” formanyomtatvány segítségével.


A formanyomtatványok, és azok kitöltési útmutatói megtalálhatók az OÉTI weblapján


Az OÉTI a bejelentett súlyos nemkívánatos hatásokról jelentést tesz a tagállam illetékes hatóságának az ügy kivizsgálása céljából.


A súlyos nemkívánatos hatás bejelentőlapját kérjük a kozmetika.snh@oeti.antsz.hu címre megküldeni.

2015. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Silye Dávid válasza:
Én most rendeltem egy négyes csomagot.Holnap kezdem el használni.De,ha 10 nap után nem tünteti el az ősz hajamat ahogy mondják.Vissza kérem az árát,mert pénz vissza fizetési garanciát vállalnak érte.
2019. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jó pár éve használom, meg vagyok elégedve vele. Viszont én soha nem festettem a hajam. Akinek bezöldül, biztos, hogy a festékkel lép reakcióba (akkor is, ha korábban festette). Most viszont külföldön élek, a vírus miatt nem tudok hazautazni, és hamarosan elfogy az utolsó flakon (ide nem tudok rendelni). Gondolkodok melírban, szőkítésben, de az itteni hozzászólások alapján nem merem meglepni. Befesteni se merem a hajam, viszont nem szeretnék visszaőszülni sem. Nem tudom, mit csináljak.
2021. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!