Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani valami igazán...

Tudtok ajánlani valami igazán jó szemránckrémet?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és elkezdett ráncosodni a szemem alatti rész. Most mindkét szemem alatt két párhuzamos, mély ránc fut és körülötte sok-sok apró szarkaláb.

igazából már legalább 2 éve használok szemkörnyékápolókat, sokfélét kipróbáltam, de egyikse működik. Volt már L'oreal, Ivy Rocher, Garnier, olcsóbb kategóriások, most Avonosat használok, ami 35 feletti korra ajánlott, mégse működik.

Nem akarok többet kísérletezgetni, szeretnék valamit, ami egy picit halványítja őket. Tudom, hogy csak plasztikai sebész tüntethetné el őket véglegesen, de azért valami kis segítség jól jönne, amíg összegyűlik a pénz :D

Van valami ami nektek tényleg bejött?


2012. febr. 14. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az Avon Anew Genics szemránckrémet próbáltad már?

Vagy a Vichy-nek is van, most pont fut egy rekláma is.

Olíva olaj esténként a szemkörül, vagy lehet kapni argán olajat is, állítólag az is nagyon jó.

2012. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
az avonosból most a piros tégelyeset használom, amiben két krém is van. az anew genics-et nem próbáltam még. Vichy nekem kicsit drága még... nézegettem őket, de nem tudok most megengedni magamnak 6 ezer forintos krémet, de ha tényleg működik, akkor elkezdek gyűjteni rá.
2012. febr. 14. 16:21
 3/19 anonim ***** válasza:

A A.A. Genics-nek én a mintáját használtam, a szérumét, hát az had ne mondjam csodákat tett velem. 2 nap alatt tényleg 16-nak néztem ki(26 vok), nagyon feszessé és simává tette az arcomat, ezért gondolom, hogy a szemránckréme mégjobb lehet.

Én egyébként egyáltalán nem vagyok megelégedve az avonos cuccokkal, szerintem 70-80%-a placebo(vagy rosszabb), de ha teheted, akkor szerintem rendelj 2-3 mini zacskós mintát ebből a fajta szemránckrémből, hogy néhány nap alatt mit csinál, és akkor biztos nem lesz pénzkidobás ha nem hozza a várt eredményt, vagy ha hozza, akkor se.!:)

2012. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A Garnier is jó.
2012. febr. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

komolyan olyan jó volt az anew Genics? mintát hogy tudok belőle rendelni? Mármint a mintán a kis kiszerelést érted?

mostani katalógusokat nézegettem, és ebben most ez a Genics szemránckrém 2800 Ft, ami marha jó árnak tűnik (L'oreal, Garnier, Nivea szemránckrémeihez képest). Azt hiszem ennyiért beruházok egyre akkor :) Kíváncsi vagyok...

Sajna nekem a Garnier nem jött be, többfélét is kipróbáltam tőle, és semmi változás... sőt, a ráncaim mélyültek szerintem :(

2012. febr. 15. 12:09
 6/19 anonim ***** válasza:
Bármilyet is veszel,egyre figyelj ne csak rákend,henem körkörösen masszírozd bele.
2012. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Olyan kicsi zacskós mintára gondolok igen, amilyet lehet bármelyik krémből, alapozóból meg ilyenekből rendelni, olyan laposak, és azért írtam, hogy mondjuk 2-3 olyan kis zacskót, mert szerintem az avonos kencékhez kell min.3-4 nap, hogy lásd, hogy na ez nem jött be, vagy bejött, vagy működik, vagy semmi hatása, vagy mondjuk más hatása van(pl.szemránckrémnél 2 napig mondjuk picit felpüffed a szemed, és azt hiszed így hat, aztán a 4. naptól már látszik valami eredmény a püffedés meg eltűnt). Erre a tesztre viszont szerintem nem elég 1 olyan kis zacsi, mert ha ügyes is vagy, akkor max. 3 napra lehet elegendő.


Ha van avonos ismerősöd, akkor szerintem kérdezd meg, hogy tudne-e neked rendelni, kipróbálod, és ha látszik valami javulás, akkor még szerintem ezalatt a katalógus alatt meg is tudnád rendelni. Vagy ha mondjuk van avon üzlet a lakóhelyeden, akkor oda is be tudsz menni megkérdezni, hogy esetleg van-e ott náluk helyben minta, vagy tudnának-e kis minizacsis mintát rendelni.

2012. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaaajjj!!! xO FÉLREOLVASTAM!!-szóval nem kis kiszerelés, hanem olyan kis zacskós minta, amit tudod újságokba is betesznek termékmintákat. Lehet olyat is rendelni, én is úgy kaptam azt a próba mintát, amit fent említettem.
2012. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

ja értem igen. avonos ismerősöm sajnos nincs, mindig a boltjukban szoktam vásárolni / rendelni. van szerencsére itt Győrben Avon bolt, úgyhogy holnap benézek. remélem tud adni :) a szérumból és az arckrémből is remélem lesz lehetőség mintát kérni, bár sajnos most nem tudnám megvenni őket ha működnek sem, azért a 3 együtt 11000 ft, ami most mission impossible de talán a kövi katalógusokban akciózzák majd őket.

egyébként nekem még a szemkörnyéken kívül a nevetőráncaim mélyültek el az utóbbi 1-2 évben :( arra most garnier golyós ránctalanítót használok, előtte pedig szintén garnier ultra lift deep wrinkle krémet (azt már múlt nyár óta és még mindig van benne, úgyhogy gazdaságos), csakhogy sz*rt se ér egyik se!!!

2012. febr. 16. 12:05
 10/19 anonim ***** válasza:

Most a 3-as és 4-es katalógusban is 2800.-(a szemránckrém) és 4600.-(a szérum), a 3-as katalógus február 29-ig, a 4-es március 21-ig érvényes. Szerintem egyébként nem kell mind a három, ha van jó arckrémed, akkor elég az arcodra szérum, vagy a krém. Bár te tudod.

Meg azt hiszem, hogy van egy olyan lehetőség, hogy valahogy beregisztrálnak, vagy felvesznek tagnak, vagy tanácsadónőnek-persze csak papíron- vagy valami ilyesmi, mert nekem is valami ilyesmivel jött először az avonos nő- szóval, van valami ilyen lehetőség, és akkor asszem az anew termékekre van valami tag-kedvezmény, olyan 25-30% körül, ha jól emlékszem. (nagyon remélem, hogy ez az infom nem téves, mert nem emlékszem, hogy ez pont akkor állt fenn-amit kétlek- vagy állandóan) De az tuti, hogy valami tagság félét említett, meg az anew termékeket olcsóbban. De az is lehet, hogy változtatják, hogy mikre lehet igényelni ezt a 25-30%-os kedvezményt.. Bocsi, tudom elég ködös.

2012. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!