Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehetnek olyan hajam,...

Hogy lehetnek olyan hajam, mint a Barátok Köztben a Klaudia nevelt lányának, Balázs barátnőjének (a neve nem jut eszembe)?

Figyelt kérdés
Vajon természetes göndör lehet, vagy dauerrel lehet ilyen hajat csináltatni? Meddig maradna ilyen, milyen gyakran kellene daueroltatni?
2012. febr. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hanna a neve és dauerrel érheted el a hatást :) Az,hogy meddig marad meg egyénenként változó, nem akarok ökörséget írni, szerintem kérdezz meg egy fodrászt.
2012. febr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ő haja természetesen ilyen.
2012. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam göndör hajat csinálni, h este mikor megmosom, nem szárítom meg, hanem felgumizom és csinálok rá egy csavart. reggelig úgy hagyom, és voilá. kész a göndör haj.
2012. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dr. Kertész géza ezt is megoldja:D
2012. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!