Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a gyulladt pattanásokat?

Figyelt kérdés
2007. aug. 2. 18:08
 1/10 anonim válasza:
75%
börgyógyászal. fodulj hozzá bátran nem eszmeg.:D
2007. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Rengeteg házipraktikát lehet bevetni!

- élesztős arcpakolás (víz+élesztő)

- tonizálás (citromos víz)

- leszárításhoz akár a fogkrém is jó!

- sós arcradírral (finom só+víz és gyengéd dörzsi dörzsi dörzsi... ) leszedheted a felesleges hámot és a piszkot is amitől begyullad

2007. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pont mostanság olvastam, hogy aszpirint kell porrá zúzni, kicsi vízzel elkeverni és este a pasztát a pattanásra kenni, reggelre elmúlik. Én még nem próbáltam...

2007. aug. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A teafaolaj beszabályozza a bőrműködést.Tisztítsd rendszeresen a pólusokat,és ne nyomkodd a gyulladt bőrt.
2007. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
92%

szia!

szerintem ekőször is menj el bőrgygyászhoz hiszen egyes gyógyszereket csak ő írhat fel!Nekem rengeteg ismerősöm használta a DALACIN-T -t és mindenki azt mondta nagyon jó aztán elmentem bőrgyóyászhoz és irattam fel és nekem is nagyon bevállt mert amellett hogy gyulladás csökkentő hatása van idővel a pattanásokat is eltünti,persze ez csak rendszeres arcápolás és tisztító tonik mellett eredményes!

2007. aug. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
94%

nekem még mindíg a paradicsom a nyerő!!!

Jól dörzsöld be vele az arcod, hajd rajta egy kicsit, majd mosd le!

Nekem bejön mindíg!

2007. szept. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Én kb 4 évig küzdöttem a nagyon durva, piros, dagadt pattanásokkal.

Mára javarészük elmúlt, én a Garnier pure mélytisztító bőrradír gélt, és a Garnier pure pórusösszehúzó tonikot használtam/használom két-három naponta este, fürdés után.

Remélem segítettem.. (kicsit drága, a kettő együtt kb 3000 Ft, de nekem megérte)

2009. jan. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
én csalán teát használok rá és nem régiben kaptam azt a tippet h kenjek rá sudokrémet(popsikrém) nekem bevált már nem ojan piros az arcom:)
2009. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FFDP ***** válasza:
74%
Majd én is kipróbálok néhányat ezekből.
2010. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Fogkrém
2021. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!