Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan, ha nincs pasitok...

Van olyan, ha nincs pasitok és olyan évszak van amikor nem látszik hajlamosak vagytok elhanyagolni a szőrtelenítést? Pl. nemi szerveken vagy lábon

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem pont kiesett ez a dolog,mert mikor nem volt fix kapcsolatom,gimiben,akkor a tesiórák miatt volt muszáj, most hogy egyetemen vagyok, nincs tesi,de párommal élek,úgyh muszáj..


De szerintem kifejezetten jót tehet ez a pár hónap,hogyha nem szőrtelenítünk folyamatosan..ha lett volna lehetségesem,így tettem volna:)

2012. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most hogy vége egy igen hosszú kapcsolatomnak,és jó hideg telünk van, dzsungel korszakomat élem:-)
2012. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen!Szerintem is jót tesz,ha egy pár hónapig pihentetjük magunkat.Gondolom a pénztárcánknak is jól jön ez az időszak:)
2012. febr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az átlagostól szőrösebb alkat vagyok,és bár van brátom,de megbeeszéltük a dolgot és ilyenkor a téli időben pihentetni szoktam,vagyis egyáltalán sehol nem szőrtelenítek.
2012. febr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én pl. utálom azt a procedúrát, amikor a lábamat kell szőrtelenítenem. Az eldobható borotvával könnyen megvágom magam, kipattog a lábam és bár 4-5 napi egész sima, akkor már iszonyatosan viszket, mert nő a szőr. Az elektromos borotva meg akkor jó, ha má tényleg dzsungel van a lábamon, mert az leviszi a szőrt pár mm-sre, de nem teljesen. Az epilálás viszont annyira fáj, hogy már sírok, ráadásul 2 napig vörös a lábam utána, aztán begyullad jónéhány szőrtüsző és 1,5 hét múva kezdhetem előlről. Szóval ez sem a legideálisabb megoldás, most a gyantát szeretném kipróbálni.

Éppen ezért télen ritkán szoktam szőrteleníteni a lábam, tesi órán is hosszú nadrágba vagyok, mert a terembe alig van fűtés. Az idei télen 2x szőrtelenítettem, karácsony előtt és most, a héten.

A nemi szervemet eleve nem borotválom, csak a bikinivonalat, amit kicsit ugyan pihentetek télen, de azért 1,5-2 hetente leborotválom. Illetve rövidre vágom a szőrt, nekem így a legkényelmesebb.

A hónaljamat viszont borotválom télen-nyáron, bár télen csak hetente. :)


És tényleg jó, hogy ilyenkor tudjuk egy kicsit pihentetni, legalább tud regenerálódni a bőr is.

2012. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!