Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Légyszi linkeljetek hajakat,...

Légyszi linkeljetek hajakat, és sminkeket amelyek a legjobbak bulikba. Hátam kozepéig ero egyenes hajam van, nincs otletem hogy csinaljam meg?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!:) bar nem tudok linkelni, mert mobilrol vagyok, adhatok par tippet: szerintem a hajad hagyd bontva, ugy jo bulizni, tancolni. Esetleg egy hajsutovassal csinalhatsz bele lokinkat. Nemtudom mennyire bulizol durvan (tanc), de ha nem szoktal nagyon tancolni, fogj egy vekony tincset az arcod mellol kozvetlen, es tuzd el vizszintesen (nemtudom erted e..). Smink teren en a fustosre eskuszom bulikban, estelge egy vastagabb tusvonalra. A szemed formajatol fuggoen:) remelem tudtam segiteni
2012. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. febr. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!