Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet ennek valami következménye?

Lehet ennek valami következménye?

Figyelt kérdés
15,5 éves vagyok és ez már 11 éves koromban volt mikor az egyok osztálytársam beleszúrta a tollat a kézfejembe és azótta ott van egy pici tinta pont.Ez nagy baj?Nem fáj nem is érzem és alig látszik,de ne hogy valami bajom legyen tőle vagy ha baj akkor már rég előjött volna a baj?légyszi irjatok köszi ;)
2012. febr. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
14 vagyok, elsős koromba szúrtak ceruzát a kezembe, ugyan még mindig ott a helye, de élek és virulok... :D
2012. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kétlem, hogy ha baj lenne, akkor 4,5 év alatt nem jött volna elő... :D
2012. febr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,semmi.Úgy nevezett mesterséges tetoválást hoztál létre.De semmi problémát nem fog okozni a bőrben.
2012. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,megnyugodtam ;)
2012. febr. 18. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van a számkörnyékén egy kis pont amit ceruzával okoztam kb elsős koromban. 15/L :)
2012. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!