Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bármilyen gyulladástól hullhat...

Bármilyen gyulladástól hullhat a haj?

Figyelt kérdés
A fülem 3 hete lövettem ki(porcba),így hát valószínűleg be van gyulladva.Lehet h ettől hullik a hajam?Soha nem hullott még így.Valaki segítsen!
2009. jún. 5. 07:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elkébzelhető, de nem tartom nagyon valószínűnek. Mindenképpen mej el az orvoshoz. A hajhullés leginkább lyukas fogtól és inkább a szervezetben lévő góc/gyulladástól hullhat. Nem tudom, hogy mennyire van begyulladva a füled, nagyon? Érdemes azt is figyelembe venni, hogy mielőtt kilövetted a füled, akkor még nem hullot vagy hullot?! gvagy mikor begyulladt utánna kezted észrevenni, hogy hullik a hajad?! Ez fontos, mer választ adhat a kérdésre. Én azt javaslom, hogy inkább menj el hajgyógyászhoz, vagy fül-orr gégszhez, az a biztosabb. Ezen az oldalon úgyse tudnak 100!-os választ adni és attól még nem fogsz meggyógyulni.

Különben ha nagyon be van gyulladva a füled és fáj is, akkor viszont érdemes kezeltetni.

2009. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira nincs begyulladva a fülem.Csak egy kicsit.És szerintem a fogammal sincs baj.Máma veszek magamnak egy új sampont,lehet h az a baj.Remélem h segít.Sajnos alapból is kevés hajam van és most meg rettenetesen hullik.
2009. jún. 5. 13:35
 3/4 anonim ***** válasza:

ha a füled nincs nagyon begyulladva és a hajad NAGYON hullik, akkor sürgősen menj el orvoshoz. Valami oka van, hogy hullik. Semmit nem ér ha sampont veszel.Mindenképpen orvoshoz kell menned, mert valamitől hullik a hajad, annak oka van. Ha elmész a dokihoz elősször is elküld egy laborvizsgálatra. Ha a vérdüllyedésed a normál fölött van, azaz magas, az azt jelenti, hogy góc/gyulladás van a szervezetben.Akkor jönnek további vizsgálatok pl. fogorvos, nőgyógyász, fül orr gégész, nem tudom van-e mandulád vagy nincs.

Tehát alaposan kivizsgálnak és ha megvan mi okozza a hajhullást, akkor elősször megszüntetik a gócot és meglátod utánna minden helyre jön.

Ugye nem akarod, hogy még jobban megritkuljon a hajad,ha te montad így is vékonyszálú.

De hogxyan hullik a haj foszlányokban, csomókban?? Nagyon vészes? Mióta hullik egyátalán?

Te magad nem tudod megszüntetni a hajhullást, mindenképpen orvoshoz kellene menned.

Nekem anno éveken keresztül magas volt a vérsüllyedésem. Alaposan kivizsgáltak. Nőgyógyászat, fogorvos, belgyógyászat, CT vizsgálat már gondoltak daganatra is, és a végén kiderült, hogy idült mandulagyulladásom van, az okozza és mikor kivették a mandulám rá kb. fél évre normalizálódott a vérsüllyedésem. De szerencsére nálam nem okozott hajhullást. Amúgy mindenhol rékérdeztek, hogy nem-e vettem észre,hogy a természetesenél jobban hullik a hajam.

Na erről ennyit.

Szal a lényeg irány a doki. :)

2009. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat.Sokat segítettél.Pontosan nem tudom megmondani,h mióta hullik a hajam,de nincs 1 hónapja.Amúgy szálanként hullik.Ha csomókban hullana,akkor már elbőgtem volna magam,így is a sírás kerülget :(
2009. jún. 5. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!