Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron férjhez megyek. Hogyan...

Nyáron férjhez megyek. Hogyan halványítsam a bőrömön a keloidos hegeket? Sajnos egyik menny. Ruha sem takarja.

Figyelt kérdés
A felsőtestemen van néhány csúnya heg. A injekciós kezeléseknek köszönhetően szinte teljesen kisimultak, de a helyén a sötét foltok nem tűntek el. Tudtok valamilyen kozmetikumot, amivel el lehet tüntetni? Jó lenne akár egy jó minőségű alapozó is, vagy krém, vagy bármilyen kozmetikai kezelés, ami hosszútávon is megszépíti a bőrt? Előre is köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 19. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat nem találsz, de amúgy nem értem miért fontos ez. Az esküvőn fogják látni a hegedet? Mert gondolom a leendő férjetől nincs rejteni valód. Nem hiszem, hogy találsz rá valami kozmetikai kenőcsöt. Hogy az orvosok mit mondanának azt nem tudom. Szerintem próbálj meg az esküvődre koncentrálni és sok boldogágot hozzá:)
2012. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már keloidos, azzal nem tudsz sok mindent kezdeni. A jó hír viszont az, ha a nagy napon mész sminkeltetni, akkor kérés nélkül is lealapozzák a bőrödet a nyakadon, mellkasodon, hátadon, és eltüntetik a nem kívánt dolgokat, amit a ruha nem takar. Egyéb helyeken külön kérni kell. A sógorom kezén nagyon csúnya égésnyom volt, amit nem akar látni a képeken, így egy gyors művelettel simán eltüntette a kozmetikus.


Vannak olyan alapozók a hétköznapokra, amik maximális fedést biztosítanak. Ezt ismered?


[link]

2012. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

9:02-nek. Köszönöm. Nem ismerem a krémet, de mindenképpen kipróbálom.


8:47: A férjem előtt nem szégyellem, de a vendégség előtt kellemetlenül érezném magam. Ez egy régi nagy heg sajnos, mint írtam a ruha nem takarja.:((

2012. febr. 23. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
jaj ne beszéljetek már neki hülyeséget! a dermarolleres kezeléssel tudnak rajta segíteni, meg az ipl-el. a mellkasodon vagy a hátadon van a heg? ezekről a helyekről nehezebb eltüntethi, de nem lehetetlen elhalványítani, laposítani, kisebbíteni rajtuk. meg használd a contrabutrex gélt, vagy az aloe vera sprayt. nyárig még van pár hónap, simán szebbé teheted. meg menj el egy jó kozmetikushoz, aki szépen lealapozza majd neked. van ilyen fújós cucc, amit a sminkedre fújnak. olyan, mint a hajlakk, azért, hogy tartós legyen. szóval attól sem kell félned, hogy majd leolvad rólad a sok táncolásban kimelegedve.
2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!