Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullás. Évekig volt fekete...

Hajhullás. Évekig volt fekete a hajam. Nemrég váltottam vörösre. Eddig nem hullott, de most már kb.2-3 hete, amikor megmosom a hajam nagyon sok hajszál kihullik. EZ mitől lehet? Váltsak vissza feketére?

Figyelt kérdés
A hajhullás annyit tesz,hogy a fürdés után a kkádból összetudok szedni egy csomó hajat,mert már a víz alig akar lefolyni a haj miatt! ÉS ez így megy akkor is amikor hajmosás után fésülködöm! Akkor is nagyon sok hullik....
2009. jún. 5. 09:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy minden héten 1x hajvasalót is használok. EZ befolyásolja?
2009. jún. 5. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is hullik a hajam :( .

Lehet , hogy azért hullik mert más márkájú a vörös festék ,amit felraktál és az jobban károsítja a hajad. Semmiféleképpen ne fesd be feketére ,mert akkor csak még jobban károsodik. Ki lett szívatva fekete után a hajad ? mert ha igen akkor biztos ,hogy attól van.

Igazából ez ellen , a legjobb megoldás , ha veszel vmi vitamint , gyógyszert vagy vmi sprayt.

Pár hajhullás elleni bogyó : revalid , szépségvitamin , Forcapil.

Forcapil és a revalidnak létezik oldata is amit a közvetlenül a fejbörre kell fújni.

2009. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szőkítve lett,hanem SELECTIVE hajszínlehúzó,nagyon szépen lejött a fekete tőle...(csak 1-2 helyen marad a hhajvégeknél fekete). A fodrász akkor SELECTIVE hajfestékkel festette be. Én is vásároljak olyat?
2009. jún. 5. 09:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint selective hajfestékkel lett lehúzva a fekete és lett befestve vörösre ? vagy selective hajfestékkel lett kifakítva és feketére festve még régen.

Ha legközelebb befested vörösre , akkor vegyél olyan festéket , amilyen márkájú a fekete festéked volt.

2009. jún. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért nem festem a hajam. Soha nem is festettem csak szőke melírok voltak benne, de már az sincs. Nagyon sokan írják, hogy a festéktől hullik a hajuk.

Köze lehet a festéknek is sajna:( Amúgy már évek óta vasalom a hajmat és nem hullik, a vasalónak ehez semmi köze, az inkább szárítja a hajat és csúgya töredezett lesz a haj tőlle, ha nincs megfelelően ápolva.

Nem csak kapszula formájában kellene szedned vitaminokat, ahogy azt az előzó hozzászóló írta, hanem érdemes lenne olyan természetes pakolást tenni a hajadra heti 1x, amit közvetlen a hajszálon és a fejbőrön keresztül szívódik fel. Így nem csak táplálja sok értékes vitaminnal a hajadat, hanem ezenkívűl szépe lágy puha és hidraltált is lesz a haj, valamint kevésbé száraz és töredezett.

Én a tojássárgáját és az avokádót ajánlom neked. Én a kettőt összekeverem, teszek bele egy kis olivaolajat és kész is a házi pakolás.

www.avokado.lap.hu itt mindent megtalálsz rólla, érdemes elolvasni.

2009. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!