Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olajat a póthajamra...

A ricinus olajat a póthajamra is kenhetem, nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne tedd
2012. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem se, mert nem érsz azzal semmit, ha a halott hajadat akármivel kenegeted.
2012. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gondoltam puhább lesz... eléggé száraz. Van akkor valami ötletetek, hogy mivel ápoljam, hogy puhább legyen?
2012. febr. 20. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Jojoba és olíva olajon kívül más olajat tilos a póthajra tenni.


Használj proteint, szilikont és keratint tartalmazó hajápolókat. A hajolaj nélkülözhetetlen, az öblítést nem igénylő balzsam használata is ajánlott ha nagyon száraz a póthajad.


Egyébként ostobaság amit a 2. válaszoló ír, hogy fölösleges kezelni, mert élettelen hajról van szó. Pontosan emiatt kell gondosabban ápolni, mint a saját hajunkat, mert a póthaj már nem jut tápanyaghoz és kiszárad.


Remélem tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

2012. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Tudsz nekem írni konkrét hajápolókat, amik jók lennének? Pl.: Gliss kur, vagy valami? :)

2012. febr. 20. 15:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy kérdésnél már leírtam, hogy én konkrétan miket használok:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


A Gliss kur legtöbb terméke tartalmaz keratint (pl.a legújabb Gliss Kur ultimate repair fekete-arany színű termékcsalád). A gliss kur hajolajnak elég borsos ára van, emlékeim szerint 75 ml-es 2200 Ft, a Syoss 100 ml-es 2400 Ft. Az utóbbit kipróbáltam, nem a legjobb, inkább használj Infinity hajolajat (150 ml-es 1500 Ft). A Kallos tejproteines balzsamját is csak ajánlani tudom.


Még egy tanács: ne használj gyümölcssavat tartalmazó termékeket. Valamint ha keratinos hőillesztéssel van feltéve a póthajad, akkor olyan terméket se használj, ami alkoholt és kőolaj származékot tartalmaz, mert ezek oldják a keratint.

2012. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettél.

Infinity hajolajat hol tudok beszerezni?

Egyébként már kipróbáltam régen egy hajolajat a hajamra, de nagyon zsíros lett tőle a póthaj, vagyis olyan hatást keltett. Neked ettől nem olyan?

2012. febr. 20. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A Syoss hajolajtól nekem is zsíros hatású volt, de az Infinity-től nem.


Fodrászkellékesben vettem az Infinity hajolajat és a Kallos tejproteines balzsamját is.

2012. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!