Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj? Hogyan kell...

Ricinus olaj? Hogyan kell használni? Hajra. Muszáj megmelegiteni az olajat mielőtt használom?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megmelegíteni,mert elpárolog belőle a lényeg.

Kiöntesz egy bizonyos mennyiségű ricinusolajat (amennyi szerinted elég lesz) aztán hozzá teszel olívaolajat. Ezt felkened a száraz vagy nedves hajadra és hagyod ameddig tudod (ha teheted másnap mosod le). Rá teszel egy zacsit vagy fürdősapit + törölköző,hogy jó melegbe legyen kb. ennyi.

2012. febr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
még jó, hogy nincs 9435894859384 ilyen kérdés.
2012. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor másolj már be nekem párat, úgy látom neked sok időd van, hogy tudod mennyi ilyen kérdés van :) pusszantalak kedves válaszoló :-)))
2012. febr. 21. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

nem, azt tudom, hogy sok a hozzád hasonló ostoba.


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ricinus&kate..

2012. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te meg akkor primitív, mivel ilyeneket gondolsz, úgy hogy nem is tudod kivagyok hogy vagyok mivagyok stbstb... de azaz igazság , hogy megsem lepődök az embereken
2012. febr. 29. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos einstein vagy ;D
2012. febr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen azvagyok te degenerált :D:D:D
2012. márc. 11. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!