Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első epilálás odalent. Tippek,...

Első epilálás odalent. Tippek, tanácsok? 17/L

Figyelt kérdés
Kozmetikusos gyantázásra se keretem, se merszem nincs (szégyenlős vagyok eléggé), borotva pedig irritál, túl gyakran kell használnom. Epilátorom van, lábon simán bírom, de nem tudom odalent hogy kezdjek hozzá, nem akarom hogy becsípődjön, vagy valami. Tudnátok mesélni, ti hogy csináljátok? Előre is köszönöm! :)
2012. febr. 20. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát..először is tusolj le, hogy felpuhuljon a bőr..max félcentis legyen a szőr,mert annál hosszabbat bekapja a gép.Én először egy órán keresztül kínlódtam csak a vénuszdombbal,aztán hozzászoktam,ma már 10 perc és kész.Először egy csíkban mentem csak,amíg végig ki nem tépte mindet,és minden csík után jegeltem..feszítsd ki a bőrt,hogy minél jobban szedje ki..más esetben,amikor már nem fáj annyira,akkor összeszoktam csípni,mint mondjuk a hurkákat,hogy dudorodjon ,úgy még eredményesebb a hatás:)


Sok sikert:D

2012. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia.


Én a bikini vonalnál kezdtem és befelé haladtam.

Aztán felülről kis lépésekben lefelé.

Nekem nagyon fájt.. :D Bár a lábamon is.

Az ajkak környékén elméletileg becsípi tényleg.. én odáig sosem jutottam el. :D:D

700Ftért vettem a dmben olyan gyantát, amit fel kell melegíteni és kis spatulával lehet is kenni aztán ha megszárad letéped és ennyi. Nem drága, sokáig elég és ezerszer jobb, mint az epilátor.

Sok sikert! :D

2012. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, az első alkalom se leányálom, se fáklyásmenet nem lesz, arra készülj. Ami szerintem nagyon fontos: hagyj rá elegendő időt. Többet annál, mint amennyit elsőre gondolsz, mert az rohadt sz.r, ha még kapkodnod is kell közben.

Amikor elkezded, ne legyen túl hosszú a szőr, mert akkor jobban fáj. Kezdd felül, a hasadnál, lassan haladj befelé és lefelé. Legyél nagyon türelmes magaddal! Ha nem kapkodsz, pár perc múlva meg fogsz lepődni, hogy jé, mennyit kibírtál már :)

Sok sikert!

2012. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úha, hát ez tényleg fáj rendesen:D Viszont épp hogy elkezdtem, nagyon irritálódik, vérzik is itt-ott, folytassam?! Nem mertem tovább csinálni..
2012. febr. 23. 11:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Hmm... nekem nem vérzett.. :$

Ha be mered vállalni és nem vészesen vérzik és bírod.. :D Akkor szerintem folytasd nyugodtan.

2. válaszoló voltam. :D

2012. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nekem is vérzett először. Ez még önmagában nem a világ vége, ha elszánt vagy, és nem adod fel a fájdalom miatt, folytasd nyugodtan.
2012. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huh, hát rendben, elég elszánt vagyok.:D Leszedtem 1 csíkot még akkor, és még mindig nem nőtt vissza.. szóval ha törik ha szakad ma végigszenvedem! köszönöm:))
2012. febr. 29. 16:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Hajráá hajráá hajrááá. :D

De én még mindig azt modnom ezersze jobban megérné az a 700 forintos gyanta. Sokkal gyorsabb, egyszerűbb, fájdalommentesebb. :D

2012. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Bevált a módszer? Én is most szőrtelenítetten először, borotvával, de már most szúr... Lehet megpróbálom én is az epilálást.. Megéri?
2013. ápr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!