Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fiú vagyok és kérdezem...

17 éves fiú vagyok és kérdezem a velem egy neműektől (bár nők is irhatnak ha tudják rá a választ) hogy milyen testápolót, sampont, stb. használtok? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Én nivea-t szoktam használni és állitolag jó is

És ez a legjobb is?"Legmegbízhatóbb is? Van egy ide nem illő kérdésem is: Fényképezőgépnek mindegy hogy mi a márkája?mármint a canon pl. a legmegbizhatobb ez azt jelenti, hogy a többi hamarabb tönkremegy?Tartós kellene nekem.


2009. jún. 5. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A Nivea tokeletes, en is azt hasznalom. Tusfurdobe, testapoloba, sot dezodorba is, a samponom Elseve (ferfiaknak valo).

Fenykepezobe a Canon szerintem nagyon jo, meg a Kodak is. Samsungot ne vegyel, nekem 6 honap utan tonkrement!

2009. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz a kommentet. Várom a további válaszokat:)
2009. jún. 5. 16:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Niveat használok. Jobbat nem tudok. Sampon, balzsam az Sunsilk.

Fényképezőgépem az első Kodak volt 1 évig se tartott aztán már a kijelzője sem működik, most Olympus van ez már 3 éves semmi baja nincs. Olvass róluk teszteket ha nem tudod melyik lenne a legjobb.

2009. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg baba testápolót használok, kamillásat. Régen niveát használtam, az jobb volt de nagyon drága lett.

A baba is jó nekem, talán a nivea hatása tovább tartott, de ez is megfelel.


Samponból mindig másmilyet veszek, ami megtetszik. Márkásabbakat szoktam, ilyen nivea, fruchtis, st. iwes, stb.


Tusfürdőből nivea vagy palmolive amit nagyon kedvelek. Vagy a másnaposság elleni magnéziumos zöld axe :D

Meg adidas stb.



Fényképezőnél sem mindegy a márka, szerintem ne valami noname vacakot vegyél. Szerintem a Canon, Samsung, HP, ilyesmi márkák amikről azért már hallott az ember elmennek egy első kis fényképezőgépnek.

Nem biztos, hogy a drágább tovább bírja, de általában ezek nagyjából ugyanannyi ideig bírják és jók is.

2009. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!