Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap a fodrász levágta a...

Tegnap a fodrász levágta a frufrumat 3-4 centisre és borzalmas alapbol a szemöldököm alá ér. A csoda hajhosszabbito eljárásokkal nem lehet frufrut megcsináltatni? Mert ha igy maradok akkor elbucsuzhatok a nyaramtol. Teljesen kivagyok készülve

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél fel hajráfot, így a fufrudat hátraviszi a hajráf. :)
2009. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Lehet! A lézeres hajhosszabbítás 150.000.-ft. A helyedben én inkább várnék és ezt a fodrászt messze elkerülném a jövőben. Találj ki magadnak valami kis fiatalos tüsi frizurát. Akár még érdekes is lehetsz vele.
2009. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

hajcsattal is háracsatolhatod

az még jópofa is :) de szerintem gyorsan meg fog az nőni

2009. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
vegyél ilyen felcsatolós póthajat, az olcsóbb mint a hajhosszabbítás, meg a hajad se hullik ki tőle.
2009. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha tudod, akkor hullámcsattal tűzd fel. Bár 3-4 cm-es hajat...nehéz lesz!:S
2009. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én is jártam már így. De a frufru szerencsére nagyon gyorsan nő. Én addig azt csináltam, hogy félre fésültem egy kis hajlakkal vagy zselével. Vagy a másik megoldás hogy megvasalod egy picit és akkor talán hosszabbnak tűnik.
2009. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de ha a szemöldököd alá ér akkor nem lehet oylan kicsi már beellóg szinte a szemedbe..


tudom milyen rossz ha a kellemetlen élmény ér a fodrásznál nekem is volt már iylen csak nem a fruffrumat ritkitotta meg kellőképpen hanem az egész hajamat,,most én is lenövezstem a frufrumat utálom ,oldalfrufrum van,,neekm már van olyan hosszú hogy fel tudjam tűzni ,,hordjál szép pántot és kicist hullámosíds be a hajadat. [link]

2009. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!