Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem lehetne változtatni a...

Nem lehetne változtatni a hajamon? 12/L

Figyelt kérdés

kiengedve nem látszik,de ha felgumizom akkor látszik hogy elől alig van hajam egy bizonyos résznél.ez ellen nem lehetne tenni valamit? jó tudom akkor nem kell felgumiznom de tesi órán kötelező:S meg már az osztálytársaim is ezzel csúfolnak, hogy "úú.te már kopaszodsz?". valahogy így néz ki:

[link]

csak nekem még jobban mert hátrafésülöm.


2012. febr. 21. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

csúfolnak? xD

dedó

2012. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor cukkolnak-.-". de amúgy is tudni illik hogy az én sulimban nincs nagy értelmiségszint
2012. febr. 21. 15:31
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Az "xd"-zés is állati dedó.


Ha így nő a hajad, sok mindent nem tehetsz, ez genetika. de ha hullik, akkor viszont anyukádnak kéne szólni, mert egy kivizsgálás nem árt, lehet hogy valami vitaminhiány.

2012. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megnéznie a fjed egy szakértőnek.

Amúgy nem muszáj hátrakötni, megteheted azt is, hogy csak oldalra kötös, vagy befonod, így nem látszik a homlokod.

2012. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Első válaszoló ezt az üzenetet küldte privátban:


"szo.pd ki a gec.im te gy.ökér"


A nickneve Selfridge4. Bár nem tudom lehet-e valakit ilyenért kitiltani vagy ilyesmi, mindenesetre megtudtuk, hogy az IQ-ja valóban nulla, pontosan, ahogyan azt én gondoltam :) Kedves első válaszoló, te tényleg dedóka vagy.

2012. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.nem hullik azt már észrevettem volna :).
2012. febr. 21. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
ha kb így nézel ki, csak kicsit hátrébb han a hajad, azzal is emg lehet oldani, hogy fru frut vágatsz, nem oldal fru fru ra gondolok, hanem rendesre :D nekem is egy ideig azt kellett mert magas a homlokom :/ és nem áll jól ha szorosan hátra fogom :/ én vágattam fru frut és jobb lett :D nyugodtan hátra foghatod tesi órán is :D bármit cisnálhatsz, mert ott lesz a fru fru ami eltakarja azt a csöpp hibát :D az iskola társaiddal meg ne foglalkozz, ha ilyennek csúfolnak az azt jelenti h unják az életüket ^^"
2012. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el egy szakemberhez, és kérdezd meg a fodrászt, hogy jól állna-e Neked a frufru.
2012. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az első 16.03 as vok, jah igen az kimaradt, h mindenféleképpen menj el szakorvoshoz.
2012. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért el kéne menned szűrésre, nekem se hullott a hajam, csak nagyon megritkult elöl, aztán a végén műteni kellett. Ha érdekel, hogy milyen szűrésekre kéne elmenni, akkor írj:)

Egyébként, ricinus olaj, bánfi sampon, bánfi hajszesz, kovaföld kapszula, esetleg revalid.

2012. febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!