Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőr alatti pattanás kb....

A bőr alatti pattanás kb. hány nap alatt múlik el?

Figyelt kérdés

vasárnap este fele jött ki.. éjszakára raktam fel fogkrémet.. (nem sokat változott) következő este raktam fel citrom levet meg rá arclemosó tonicot (valamennyivel jobb lett de nem sokkal) és amikor ma haza jöttem megint raktam rá olyan 2órára fogkrémet.

mikorra múlik el?


2012. febr. 21. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekelne mert én is ilyen cipőben járok most:/
2012. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sia ***** válasza:
100%

sajnos nagyon sokára

kozmetikus vagyok sajnos egyre több az ilyen mostanában ha nem üríti ki rendesen kozmetikus akkor visszagyűlik, ha pedig nem kezelteted akkor becsomósodik és úgy még fájdalmasabb az eltávolítása mivel mélyebbre kerül

2012. ápr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Gondoltam megosztom ezt a jól bevált praktikát mélyen a bőr alatt lévő pattanásra, csomóra:

vágj le egy darabot egy krumpliból és valahogy aplikáld a meggyűlt helyre.

Bővebben: mosd le a krumplit, töröld jól meg, legyen száraz a héja. Vágd le az egyik végét mondjuk 1-2 cm vastagságban és a nedves felével nyomd a pattanásra, s szigetelőszalaggal, vagy sebtapasszal ragaszd a bőrödre, hogy ott maradjon, lehetőleg szorosan. Pl. ha a csomó az arcodra nőtt, akkor éjjel alhatsz egy ilyen "pakolással". Reggelre a krumpli a bőrödön át magába szívja az anyagot és érezhetően csökkenni fog a mérete a dudornak. Mivel viszont akár napokig is tarthat az újratöltődés, ezért estére megint megtelhet. Legyél kitartó, pár nap alatt elmúlik.

A krumplizás az ozmózis elvén alapul.

2012. ápr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sia ***** válasza:
76%
Sztem a legegyszerűbb elmenni kozmetikushoz, aki IPL nevű géppel kezeli a pattanásod .
2012. ápr. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ignis Subdialis ***** válasza:
Csak óvakodj attól a kozmetikustól, aki egy mélyen ülő pattanást ugyanúgy kezel, mint egy felszínit, itt ugyanis komoly heg, vagy kráter maradhat, ha felszúrja és kipréseli rajta az egész matériát.
2012. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!