Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám így befesteni a...

Hogy tudnám így befesteni a hajam?

Figyelt kérdés

Az oldal frufrumat szeretném befesteni, de úgy mintha csak a hajvégeket festeném be, illetve mintha az alsó réteg lenne festve. Ennél értelmesebben nem tudom elmagyarázni, itt van pár kép milyenre gondolok (bocsi hogy emo, ilyenbe találtam csak):

[link]

[link]


Ilyen eredményért hogy kéne festenem?


2012. febr. 22. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű!Felkötöd a hajad copfba,és csak a frufrud hagyod szabadon.

A kezeddel megfogod az egész frufrud,és kettéválasztod.De nem oldalirányba,hanem függőlegesen.

Tehát így :


[link]


Remélem látható:) Most a rajzon próbáltam úgy csinálni,hogy egyenesen van kettéválasztva.(de csinálhatod ferdén is a választékot).A felső tincset hátrafogod egy csattal,és csak az alsókat fested be.


Ha kész a festés,utána szárítás után érdemes a frufrud fazonra vágni,ha pl egyenes a frufrud,akkor oldalfrufrut kell vágni-ill a képen oldalfrufru van.


Remélem segített a hsz-em.

2012. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja de sanszos, hogy a lánynak a képen,kimosható festékkel van befestve.Lehet kapni színes festékes spirálokat(olyanok mint a szempillaspirál,csak hajra valóak)..azzal még egyszerűbb,és lemoshatod a nap végén:)
2012. febr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Nem azonnal lemosható festéket akarok, hanem tartósat :) Csak nem tudom hogy ha kettéválasztom a frufrum, a felső része elég rövid e ahhoz hogy látszódjon alatta a másik..na majd megnézem úgy is meg kell tépetni kicsit :) Köszi a segítséget! :)
2012. febr. 22. 03:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!