Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném meghosszabbítani a...

Szeretném meghosszabbítani a hajam mikrogyűrűs eljárással. Érdekelne, hogy a frufrumat (oldal frufrum van! ) meg lehetne valahogy hosszabbítani? Pl. Azt külön hőillesztéssel?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért a mikrogyűrűs eljárás mellett döntöttél? Ez roncsolja leginkább a hajat, valamint ez a legfeltűnőbb is. Válaszd inkább a hőillesztéses (keratinos) eljárást.


Ha elég dús a frufrud ahhoz, hogy eltakarja az illesztést, akkor oda is lehet tenni póthajat.

2012. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért választottam a mikrogyűrűs eljárást,mivel ennél az eljárásnál nincs vegyszer, sem hő ezért az egyik legkíméletesebb hajhosszabbítási-dúsítási módszer. Egyik ismerősömnek is mikrogyűrűzve van a haja és neki nagyon bevált. A hőillesztésre viszont sok panaszt hallottam. (Pl. nem lehet vasalni, mert a hőtől lecsúszik a póthaj, töredezik tőle a haj, mikor újrarakják mindig vágni kell a saját hajból is, mivel a keratin tönkreteszi... stb)
2012. febr. 23. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A hőillesztéses hajat is ugyan úgy lehet vasalni, mint bármelyik másik eljárásnál.


A keratin nem teszi tönkre a hajat, mivel az emberi haj 97 százaléka keratin. Nem véletlenül van az összes Gliss kur -és más egyéb- termékekben keratin.


Remélem azért tudtam valamennyit segíteni.

2012. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!