Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizók! Melyik szoli krém...

Szolizók! Melyik szoli krém vált be a legjobban Nektek, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
szoli,szolárium,solarium

2012. febr. 23. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A dm-ben lehet kapni Balea markaju szoli kremet. Rozsaszin pumpas flakonban van! Nekem nagyon bevalt, pedig vettem mar anno nagyon draga szoli kremet is, es semmivel nem volt jobb! Jo szivvel ajanlom!
2012. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bijjjus7 ***** válasza:
szia! a scyn 0 mélybarnító krémet tudnám ajánlani 400 ft körül van kellemes málna illata van és nagyon jól barnít! De az Australian Gold-os krémek is nagyon jók, van választék bőven :)
2012. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Australian Gold cheeky brown egy régi kedvencem bronzósítós,rágógumis illata van,és nem leszek tőle foltos én 700 forintért veszem és 2 szerre használom fel a tasakot szóval ha le osztod az csak 350 forint egy alkalomra.Ettől olcsóbbat szerintem nem érdemes venni mert az vagy önbarnítós vagy nem olyan ápolós krém:(
2012. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a scyn poker krémek váltak be a leginkább. nagyon jól hidratál könnyen beszívódik én 4-500ft ért hozzá lehet jutni :)
2012. máj. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!