Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok ti minden este lemossát...

Csajok ti minden este lemossátok a szemetekről a szemfestéket (szempillaspirál, szemceruza)?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én nem szeretem dörzsölni a szemem, utána mindig kipirosodik és visine-t szoktam használni. És a szempillám is sokszor hullik a sok dörzsöléstől. Amúgy rendes arctejjel szoktam letisztítani (már többet is kipróbáltam). Esetleg van hátránya ha nem mosom le minden este?
2012. febr. 24. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig lemosom,mert reggelre elkenődik..meg sokkal jobb mindennap a friss. :) én csak annyi,hogy tusfürdővel megmosom az arcomat alaposan,de nem csíp,és le is jön. :)
2012. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Igen, mindennap le kell mosni a sminket! Persze, hogy van hátránya ha hagyod rajta, a bőrödnek ezzel csak rosszat teszel!
2012. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a szemspiráltól még hullhat is a szempillád, a szemfesték bekerülve a szemedbe irritációt válthat ki.
2012. febr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Értem, ha nem mosom le semmi negatívat nem látok, nem kenődik el, nem hullik. de persze attól még tudom, hogy nem egészséges, az alapozót minden este lemosom. Esetleg tudtok ajánlani valami mást amivel könnyebben le tudnám mosni a szemfestéket? Vagy nem kellene annyira dörzsölni a szemem..?
2012. febr. 24. 22:54
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudnék úgy elaludni, hogy nem mostam arcot. Van ismerősöm, aki csak reggel mossa le és rakja is fel az új sminket. Biztos,hogy nem jó ez a bőrnek.

Szerintem vattával és valamilyen arctejjel (vagy akár illatanyagmentes testápolóval) szedd le a smink nagy részét, majd dörzsölés nélkül mosd meg az arcod.


20/L

2012. febr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

ne dörzsöld a szemed, hanem fogj egy vattàt (a kerek simàra gondolok) és úgy "fogd meg" a szempillàid, és húzd végig genygéden rajta a vattàt.

Nem tudom mennyire érthetö. Ha a hajadról beszélnék azt mondanàm, hogy fogj egy tincset és a hajad tövétöl a végéig húzd le a vattàt. Remélem így érthetö.

én úgy szoktam, hogy egy kicsit dörzsölöm, aztàn úgy ahogy az elöbb írtam, aztàn megint dörzsölök picit h làssam h elkenödik e még vmi :)

2012. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Használj sminklemosókendőt.Dörzsölni nem szabad,csak lágyan simítani.
2012. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
balea sminklemosó kendő
2012. febr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
a Garnier sminklemosó tejével nagyon könnyen lejön a szemsmink. mindenképpen mosd le mindig mert megül a szem alatti apró ráncokban.. ennek az eredménye pedig csak évek múlva fog látszódni.
2012. febr. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindig le szoktam mosni a sminket, de néha előfordul hogy meghagyom másnapra is, tehát hogy úgy alszom. Rendszert nem jó belőle csinálni, mert a szempilláknak nem tesz jót, de néha rajta lehet hagyni ha muszáj.


28/N

2012. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!