Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett barna foltos a...

Mitől lett barna foltos a lábam? Mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap leborotváltam a lábam.. ma meg észrevettem, hogy sok helyen nem lett sima meg ilyenek. Szőrtelenítő krémmel akartam eltüntetni a megmaradt szőrszálakat.

Amikor feltettem a krémet, kb 2perc után le is mostam, mert nagyon égetett. Utána piros pöttyös lett a lábam és égett. Rá raktam egy hideg vizes törülközőt. Úgy már nem égetett annyira, majd amikor levettem a törülközőt, megláttam, hogy barna foltos helyenként a lábam.. :o

Mitől??

Már most kb 5perc után ez a barna folt elmúlt, csak a piros pöttyök vannak..

Kérem, értelmes válaszokat!


2012. febr. 25. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a bőrödről az elhalt hámsejteket lehúztad a borotvával ezért az "új" bőrt került a felszínre ami érzékeny.El fog múlni.
2012. febr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 milcsy válasza:
Lefostad!
2012. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!